E normal?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanal spune:

quote:
Originally posted by AC

Roxana mey nu facea... ca multi nu fac... da te si ameninta?



mei, am avut si noi meciuri destul de urate, dar n-am ajuns niciodata la ceva foarte naspa...insa tb sa recunosc ca nu era atat de rau precum este la ipearina...el vine acum de la serviciu si sta cu fetele, sau ma rog, facem cu sachimbul, sa mananace si el si eu, le spalam amandoi, unul pe una si celalalt pe cealalata, le adormim impreuna...noi avem bebe mic 2 are acum un an, ma rog..tot mica e si pana acum nu prea vroia sa se implice la ea, adica sa-i dea sa manance, s-o schimbe, se juca cu ea, statea cu ea, dar nu hranire/schimbare/somn...insa..de cateva luni, le face si pe alea..mai greu cu pampersul de kk, ca-i e si sila si nici nu se pricepe, mereu murdareste totul in jur, inclusiv pe el si pe bebe...da se straduieste ...si eu mai plec de acasa, pur si simplu, sambata sau duminica cand nu avem program comun, nu plecam nicaieri...ii spun ca plec la plazza sau oriunde, si sta cu fetele, le da sa manance, le spla, le pune la somn, etc...fara sa zica nika, ba inca el zice sa merg...si ma si apara, cand mai am crize de nervi de fata cu altcineva din familie, le explica ca eu sunt surmenata, obosita si stresata si de-aia...deci..se poate...

Roxana Lilea,mama de 2 ori :)

Mergi la inceput