Clipe din trairile sufletelor noastre...(14)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Neatza.....
Tot io sa fac cafeaua,ca marii vorbareti de la miezul noptii,precis acum dorm......

Iaca,mai intrebati azi-noapte de ce plec.....uite,ca sa aiba cine sa va faca cafeaua......

Parca nu ma mai doare spatele asa rau,dar sa vedem mai incolo.....

Io tre sa ma imbrac acum sa merg sa iau un cadou pt ziua unui baiat la care merge Diana,dupa care,sa o duc la ziua baiatului.....dupa care.......program de voieeeeeee..............

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bagheera1975 spune:

Neata doamnne si domni, asa mai pe la pranz. Ieri seara a fost o seara cam ciudata, intai ma linistesc si dupa aia ma pun pe vorbe. Acum sunt la birou inca vreo ora dupa aia fug la pitic, la ai mei sa ma rasfat si eu un pic si sa alerg cu bebe pisica batrana pe care o au bunicii. E sportul preferat momentan. Pe scurt am tot sprijinul din partea firmei la care lucreaza. Macar atat. Nu am mia avut resurse fizice si psihice sa ma adun si sa intru aseara si nici sa dau telefoane. Sorry Marce dar eram zob si bebe a fost foarte agitat si abia pe la 11 jumate s-a linistit si a adormit tun.
Sper ca sunteti toti bine. Am trecut pe lista de msg pe yagmur si s-a mai trecut careva dar nu m-am prins cine e..Poate ma lamuriti voi. Eliza saptamana viitoare incepand de luni dupa amiaza sunt libera si pot veni in Dr Taberei sa ne vedem. E valabil si pentru restul de fete daca aveti chef de un oras ceva. O cafea sau un suc. Asta pana in weekend cand va astept la tiramisu. Ia sa faceti lista de Bucuresti. Cat despre Buzau, Oradea si Cluj mii de scuze dar promit ca ma duc la posta sa intreb daca pot trimite si la voi o bucatica. Si asa ma cert toata ziua cu tanti de la posta. E deja exercitiu.
Si ca sa mai uit de belele care aveti o reteta de ingrasat? Ca se duc kg ca la balamuc si ajung scandura la loc. Am avut 47 de kg de la 14 ani si tot pe alea am stat cu mici variatii pana maxim la 49. Am inceput sarcina cu 47 de kg si m-am internat cu 73. Am sperat sa raman macar cu 52 ca eram prea slaba. Acum insa pe cantar vad 50 si ma ia plansul. Aveam si eu carnita pe mine....si fuge a naibii de zici ca o alearga turcii. Poate stiti voi vreo reteta ca eu o iau razna daca vad un kg sub 50.
Va pup pe toti si pe toate.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

bagheera.....maninca,maninca si iar maninca.....

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Brenda mama, pai noi am petrecut pina la 4 dimineatza. Pina m-au luat iarasi arsurile alea misto si ...am plecat la nani.
Buuuna cafelutza...

Bagheera, am eu o retzeta sigura de ingrasat! Inca un BEBE!

Sau ...dak preferi, punem mina de la mina (sau fund de la fund)...si iti dam cite un kg doua, trei...de la cei care au de dat. Eu iti cedez si 10 dupa ce nasc. (kiar mai multe!)

In alta ordine de idei...cica "te calcam" in we viitor. Numai sa nu dispari...

Marce 33+

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">POOOOOZEEEEE 2005-2006


Vine bebelina mea, "nu-stiu-cum,k m-am razgindit"-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana Sora spune:

Buna. Intru si eu repede sa va urez la multi ani. Sper ca sunteti bine toti.:) Pe scurt, m-am mutat in sfarsit la Snagov acum trei saptamani, inca n-am internet, asa ca ma simt cam rupta de realitate...Ma cert zilnic cu aia de la Internet sa se rezolve problema... Mai vorbim cand o sa am si eu acces la net.
Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Salutare,
A fost azi Ameera in vizita la noi. E atat de dragutza si de tanara....
Eu am turuit din guritza mai tot timpul, Luchita a stat cuminte intre noi... si visa ingerasi.
Acuma, e iarasi agitat un pic, sper sa-i treaca si sa dormim linistiti in seara asta.. ca in fiecare seara de altfel.
Fug... ca se agita un pic prea tare...
Pupici

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)
www.dropshots.com/Yagmur" target="_blank"> poze Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

io-s in zona, n-am avut net pana acum
Deci azi a fost prima intalnire a copiilor cu iepuroiul. Au fost in Felix, au mancat acolo (cica el a baut bere si asa s-a urcat la volan, zicea fiul meu) aau mai mers la Mc si gata, au venit acasa. Au stat 4 ore, eu zic ca a fost foarte rezonabil asa. Cica saptamana viitoare incepe ssa-mi dea si o parte din pensie alimentara.
In rest am incercat sa ajung la avocat, dar n-am reusit. Am fost la inot, ca de 2 saptamani n-am mai ajuns la piscina, Brenda m-am gandit la tine, apa asta termala face cat 10 maseuri la un loc.

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Ma bag si eu la diferentele de religie... deci se poate rezolva si cu compromisuri, fara ca fiecare sa-si schimbe religia. Se poate merge la 2 biserici, ca D-zeu nu se supara, nu?
Copiii pot merge in ambele locuri si cand mai cresc vor putea alege.

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Neatza,
Raportez o noapte cam alba... colici astia, bate-i vina.....
Sint franta de oboseala... iar ajutorul e deja in drum spre gara...
Sper sa fie ok in timpul zilei si la noapte sa nu ne chinuim atata...
Mi se rupea inima, cand il vedeam cat sufera....se uita la mine si imi cerea ajutorul...
Ceaiul nu-l accepta... scuipa tot cand scoateam bibe din guritza... ca nu-i place...
Inca nu am ajuns sa cumpar Sab Simplex.. am doar Espurisam.. dar poate rog vecinii sa-mi cumpere astazi si sa incerc si cu el...
Cere de mancare... am fugit si revin mai tarziu..
Duminica frumoasa si La Multi Ani Ionilor si Ioanelor din familile voastre...
Pupici

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)
www.dropshots.com/Yagmur" target="_blank"> poze Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Neatza...

LA MULTI ANI, Ioanelor si Ionilor! Tot ce va doriti...

Yagmur, nu-l lasa pe bebe sa se chinuie si sa te chinuie si pe tine! Cumpara Bonnisan sau/si Sab Simplex... Vezi cu care merge...
Eu printre altele, am cedat nervos si am fost ieri la farmacie asa k m-am dotat cu Rennie si Sab Simplex pt adulti. Aseara, asteptam ARSURILE! Nu au venit ...bineinteles! Mai spre ora 3, ora mea de somn adik, parca-parca ma incerca ceva ...asa k am luat la supt un Rennie ...bleac... ce scirbosenie! Am schimbat cu un Sab din ala...parca era ceva mai bun la gust. A fost ok... tot am simtit tot ce am mincat peste zi dar..macar nu mai era acid!
Ce nu mi-a placut la Sab Simplex asta, e k pe prospect nu scrie nimic de sarcina si alaptare. Ciudat! Plus k e facut dintr-o substanta ...dimeticona...despre care nu am auzit mare lucru pina acum... Tre sa iau netul la puricat!

Hai va pup,

Marce 33+

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">POOOOOZEEEEE 2005-2006


Vine bebelina mea, "nu-stiu-cum,k m-am razgindit"-Ioana!

Mergi la inceput