Clipe din trairile sufletelor noastre...(14)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

eu il vad pe bebe luca daca deschid linkul...
acum.. iarasi sint blonda, dar cred ca l-am trecut la public...
stai sa mai verific
mercic

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

acum e pe public

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ameera spune:

Wow, ce harnici ati fost azi, ce-ati mai scris...
Pe mine ma tem ca iar ma asteapta o noapte alba, de data asta insa "la datorie" langa Sara... ii iese al doilea dintisor si e jale mare :(( La primul a fost mult mai usor, acum insa plange foarte tare, iar mie mi se rupe inima cand o vad cum se chinuie.

Yagmur, ti l-am admirat pe Luca, e tare frumusel! Eu ajung la Cluj sambata dupa-masa, am trenul seara pe la 11. Poate vorbim maine pe mess sau te sun mai pe seara, ca mi-ar placea sa va vad.

Noapte buna!

Ameera si Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

quote:
Originally posted by Alex2

Marce si chiar mi-ai lipsit azi pe mess, ca daca erai tu nici nu deschideam acel subiect........................In ce priveste "rasfatul" esti simpatica, sa-mi spui ala micu, eventual uitandu-te in sus la mine, dar sa nu-ti cada palariuta din cap. Stii tu...1,85.
.[/size=1]



TRADAREEEE!
Va sa zica, cum nu dai de mine, cum fugi la alte fete. Te-am prins!
Si sa stii k esti "asta micu'.." ...acum toata lumea e! Vrei in sa ne duelam sau ..in kilograme sa ne masuram...?
Si cistigator este...EUUUUUUUUUU!


Marce 32+

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">POOOOOZEEEEE 2005-2006


Vine bebelina mea, "nu-stiu-cum,k m-am razgindit"-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

quote:
Originally posted by Alex2

Marce ... Stii tu...1,85.



Alexandru




Stiu eu...? Nu cred k stiu... 1,85...ce?



Daaaaa...vreau pontul...

Marce 32+

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">POOOOOZEEEEE 2005-2006


Vine bebelina mea, "nu-stiu-cum,k m-am razgindit"-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Ameera, cu drag te asteptam la noi... noi sintem acasica... sper sa fim si cuminti....
Gata.. fug la somnic... Luca papa acum si sper sa doarma pana dimineatza.....

Pupici

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ameera spune:

Neatza! Am apucat aproape 2 ore de somn, cand a inceput iarasi Sara sa suspine prin somn, m-am trezit si iar nu mai pot adormi. Asa ca mi-am zis ca daca tot am inceput sa ne mandrim cu copiii nostri cei frumosi, sa-mi aduc si eu contributia . Sper ca am reusit sa pun si eu niste poze cu noi.

V-am pupat, ma intorc la nani, sper.


Ameera si Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ameera spune:

Am verificat acuma sa vad ce mi-a iesit cu pozele, si nu stiu de ce se vad foarte mari... si nici nu mai am la ora asta energia sa studiez care-i baiul... ma depaseste .

Ameera si Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

Alex, ce ziceai ca iei tu pentru gat? Ma doare gatul ingrozitoooorr :-(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Multumesc, Alex! Nu vedeam x-ul ala mic din dreapta, eu il cautam dupa ce dadeam zoom pe poza. N-am citit inca subiectul cu divortul si recasatorirea, dar o sa-l studiez. Eu una n-as mai face casatoria religioasa a doua oara.

Vad ca va bateti pentru intaietate la mana Ioanei... mai e si Sara, o mandrete de fetita!

Eu si Brenda cred ca ne apropiem cu pasi repezi de prima intalnire a fetelor noastre, de plimbari mana in mana si pupici. Mamaaa, ce-am imbatranit!

Marce, eu la Bagheera m-am gandit cand am zis de sentimente , in ideea ca faci un copil cu barbatul pe care-l iubesti. Si nu cred ca-i e usor sa vorbeasca despre asta.

In curand va trebui sa-mi iau alt calculator, Diana l-a monopolizat, mai ales de cand e in vacanta si eu n-am sanse sa vorbesc cu voi seara, pe mess. Am un pocket PC, insa e criminal sa scriu de la el, mai multor persoane o data.


_
Poze noi

Mergi la inceput