Spiridusi de ianuarie - februarie 2006 (133)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Inca nu am plecat, am deschis un subiect pt. ana de bee, la evenimente.
LMA ANA!!!

Am vazut ca numai pt. unii spiridusi s-a deschis de catre ioana.
Nu ati deschis pt. toti?

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea, poze Marco, filmulete Marco (1),www.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(3),
nunta noastra , Antalya, Italia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

CE AGLOMERATIE PE AICI
noi am intrat in spiritul Craciunului cu colinde si Diana nu se lasa la iubitelul Mario (IRINA ai promis poze de la chef ),danseaza si ea cum poate ,sa nu se faca de ras langa asa mare dansator http://www.dropshots.com/day.php?userid=121981&cdate=20061222&ctime=205904

GIOVA dupa cate stiu eu s-au cam deschis cam la toti sarbatoritii subiecte,dar nu cred ca am reusit sa scriu la toti ,am scris pe Dc,si am mai uitat sa scriu acolo

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> 2 ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> 4



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Buna seara.
Am fost la o petrecere minunata.
Poze la semnatura si un scurt film in drop.
Citesc ce ati scris si revin.

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)

poze petrecere Nicolas
petrecere ana
poze Tiberiu , www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete (1) ,www.dropshots.com/annasebe" target="_blank"> (2) , www.dropshots.com/anesebe" target="_blank"> (3)

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Vaaaai ... am vazut poze de la chef,efectiv sunt superbi toti! Sarbatorita ANUTZA ,CARLA,TIBI si NICOLAS ! Nu am cuvinte

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> 2 ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> 4



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinatunza spune:

Buna, fetele!
Am vazut pozele de la petrecerea Anucai! Frumos tare !!!!!
Noi am fost azi la ziua lui Anymony si ne-am intilnit si cu Doina cu Theodor.
Cei trei nazdravani nu prea au fost interesati unul de celalalt. Fiecare se juca in legea lui cu jucariile Ioanei. Au fost cuminti toti. S-au facut si poze.
Anasol e inca in spital cu David. Face tratament cu Debridat, cica ar avea meteorism.

Irinutza si Sabina Maria (23 februarie 2006)
poze Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinatunza spune:

quote:
Originally posted by Giova

Am vazut cum merge, foarte bine, bravo Diana!!!
marco fuge de-a dreptul, se izbeste de toata mobila, de usi, valeu doamne, e tot vanat pe fata.

Bideul e slabiciunea lui, cum prinde usa deschisa la baie, e la el si se spala de zor.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea, poze Marco, filmulete Marco (1),www.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(3),
nunta noastra , Antalya, Italia




Gio, am ris cu lacrimi .

Sabina a cazut si ea azi cu premergatorul si si-a tras un nas de zici ca-i renul lui Mos Craciun. Mi-e asa o ciuda cind se loveste , mereu stau cu teama sa nu-i ramina semne.

Irinutza si Sabina Maria (23 februarie 2006)
poze Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinatunza spune:

Cred ca ma bag si eu in pat ca oricum vad ca e liniste pe aici.
Noapte buna

Irinutza si Sabina Maria (23 februarie 2006)
poze Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

IRINUTZA ma bucur ca v-ati distrat si mersi de vesti cu David.Sper ca vor fi acasa de Craciun si bine ca n-are nimic grav!

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> 2 ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> 4



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Salutare secta,

La multzi ani sarbatoritzilor- si un pupic dulce pt Anuka!

Pupicei vedetelor- Anuka, Nicholas, Tibi si Carla-dar si celorlatzi- Diana, Mario, Marco,Ioana,Diana de Ingrid,Jasy si restul-nu ii pot enumera pe totzi- dar pupam mamicile si vedetele.
Imi pare rau ca nu am reusit sa intru ppina azi, dar Emma a fost un pic bolnaviaora,a cum e ok90%-a a vut un mucus pe esofag care o facea sa nu pape, sa vomite si lapte, etc, in final s-a curatzat fra tratament si acum papa normal, mai are un pic nasucul cu ceva mucisori,dar nu rau- plus acum eu si dragos avem sinuzita,d oar grupa mare e ok- eu am avut conta la greu pina azi si lunch de craciun azi cu firma, deci acum pot pune si eu poze si filme- caci emma de pe 16 dec o ia la fugga prin casa, si afara si oriunde, efectiv alearga fara retzineri, nu stiu cum sa o mai conving sa stea intr-un loc mai mult de 5 min, oricat de nou ar fi- pardon la vecinii greciin garaj si casa, mai sta.
Sper pina diseara sa descarc pozele si filmele, si sa mai citesc din urma.
Oricum Anda- drum bun si numai bine!
Mirela - tu cum esti cu sanatatea?
Moni, Giova, Bombo,Daniela, DanaE, Ingrid,Anasebe,Bee, Janine,Ana de France, AnaM, si restul- va pupam si va dorim:
CRACIUN FERICIT CU SANTATE,PACE, BUCURII SI INTELEPCIUNE!
SA VA ADUCA MOSUL CADOURILE DORITE!


Denisa
Denisa ');si Emma Andreea (17 Ian.2006)

Emma Andreea
Zambeste, si maine e o zi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinatunza spune:

Speram si noi sa nu fie nimik grav. Practic el are colici si acum, are crampe , il doare tare burtica. Cica nu se elimina gazele, desi el totusi trage basinute. Acu ma gindesc ca poate de asta saracutul nu dormea bine noaptea . Il durea burtica.

Irinutza si Sabina Maria (23 februarie 2006)
poze Sabina

Mergi la inceput