Mamici de noiembrie - decembrie 2006 (68)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

dolores cam 50-60 ml pe zi. daca se trezeste intre mese si scartaie sau inainte de a-l schimba. ca al meu se trezeste plangand de foame si il mai amagesc cu 5-10 ml de ceai ca sa il pot schimba.

Laura lui Daniel
Poze Daniel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulisor spune:

Raluca imi pare tare rau ca teceti prin asa ceva, sunt sigura ca DD are grija si totul o sa fie bine, trebuie. Doamne ajuta.Bulisor 38+ Mara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolores spune:

va multumesc tare mult.eu iar am febra.am trecut pe eferalgan,ma doare rau spatele,mijlocul,capup,stomacul-crampe-ce sa va zic..nu sunt buna de nimic,nimic

dolores si David Cristian

poze dolores

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:

Am vorbit cu Raluca. E mai bine, mai calma si increzatoare ca totul va fi bine. Cum va si fi!

Sunt internate la Grigore Alexandrescu si sunt bine ingrijite. Adinuta urmeaza un tratament cu un antibiotic f puternic. Papa de la mamica ei, dragutza de ea..

Incredibil.. dar sa va povesteasca chiar ea prin ce au trecut... cat de incompetenti sunt unii medici.. care incercau s-o convinga ca Adina n-are mai nimic.. off, off.

Are mama doi flacai.. Matei (4) si Grigore

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fatima spune:

offf, Doamne, Raluca..multa multa putere...suntem alaturi de tine si ne rugam sa treceti cu bine peste necazul asta...

fatima de eva ioana
cu 24h inainte
dupa 24h

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cleomoni spune:



Fetelor nu am mai intrat de mult timp, si eram asa fericita ca am reusit sa intru sa citesc si cand colo, hop vesti rele offfff

Adina sper ca Dumnezeu sa iti fie alaturi tie si fetitei tale, sa se faca sanatoasa repede, Doamne ajuta ne rugam si noi pt tine si toti bebelusii si mamicile lor.

Dolores mie dr mi-a spus ca bebelusul din ceai nu creste asa ca cat mai putin si cat mai mult laptic de la titi, va pupam si ne este dor de voi. apropo Davidutul tau mai e galben la fetisoara? ca a mea mandra mai e inca si maine mergem sa facem analize.Multa sanatate!

Felicitari mamicilor care au nascut, multa sanatate si la bebelusi.

Fetelor eu nu am mai avut internet acasa pt ca la firma am schimbat modemul si a durat ceva timp pana au instalat altul asa ca al meu prieten mi-a luat laptopul si eu am ramas in urma rau cu stirile despre voi.

Va pup pe toate si imi e dor tareeeeee tareeee de voi si de ale voastre sfaturi.

Noi de sarbatori adica pe 24 dec plecam in Germania la cealalta bunicuta care ne asteapta cu drag si dor si ne mai intoarcem pe 5 ianuarie... va doresc multa sanatate, mult noroc, si noul an sa va aduca numai bucurii si impliniri alaturi de ingerasii vostri!

CRACIUN FERICIT!

mami si printesa Elisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

Am intrat sa mai scriu despre noi,insa mi s-a zburlit pielea pe mine cand am citit despre Adinuta Ralucai.Nu pot sa spun decat ca ma gandesc la ele,si ma rog sa le fie bine,iar cea micuta sa se faca bine cat mai repede.
Raluca, iti doresc putere multa sa treci cu bine prin asta, si sa nu uiti ca fiecare copil isi are Dumnezeul lui,iar Adina nu face exceptie. Ai sa vezi ca ,chiar daca acum este greu,si numai de sarbatori nu ai tu chef acum, o sa fie bine mai tarziu,iar fetita ta va creste mare ,sanatoasa si frumoasa.
Pupicei multi pentru voi,si multa, multa putere si incredere ca va fi bine.


Cristina, Iasmina Timeea si Georgia Helia

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danita spune:

Adinuts, ingerasul tau te are in paza!! Raluca suntem alaturi de voi si ne rugam sa fie bine !

D

BeBelusca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nana72 spune:

Ralu, sunt si eu alaturi de tine. Ai incredere si fii optimista, o sa fie bine. Multa santate Adinutei
nana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanica2006 spune:

Raluca, multa putere! sanatate ingerasului tau! Doamne ajuta!

poze David Mihai

ROXANA si DAVID MIHAI

Mergi la inceput