Ai nostri ca brazii! - ianfeb2005 (36)LMA!

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catiflo spune:

dragele mele, sper ca ati petrecut un Craciun voios si imbelsugat alaturi de familie si prieteni. La Multi ani sarbatoritilor, celor care au implinit deja 2 anisori. Va doresc din tot sufletul un an nou plin de bucurii, succese si impliniri. Sper sa reusesc sa intru in curind si sa va mai povestesc una-alta despre noi.
Va pupacim cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Bubu tu pe unde stai? Si e loc si de tatici?


Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://pg.photos.yahoo.com/ph/seirimie/my_photos

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.point.ro/

Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Catiflo, ma bucur ca ne mai dai cate un semn. Asteptam mai multe detalii.




Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Iar e liniste pe aici? Iar petreceti?

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

Buna dimineata! eu abia acum sint la cafea am dormit foarte tirziu si foarte prost as' noapte, asa ca am trimis-o de dimineata pe Rebe la taica'su si eu am dormit, dar un somn agitat, pl;in de vise aiure, ca m-am trezit parca lovita de tren

Lavinia, am vazut o Craciunita tare scumpica! mi-a placut mult rochia si tricicleta!!asa ceva as vrea sa ii iau si eu in primavara.

Catiflo, ma bucur ca ai mai dat un semn!

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia345 spune:

Eu am musafiri....da' nu ma pasioneaza prea tare...

Si eu am visat tot felul de chestii...eram imbracata in rochie de mireasa la nunta mea...si am mai visat si un sarpe.Aveti idee ce inseamna astea?Oricum nunta mea era intr-una din camerele din apartamentul mamei mele,stiu ca era noapte si nu mai tin minte exact cu cine ma maritam,oricum cu cineva din cercul meu de prieteni din Mangalia...si-a pus verigheta pe unul din degetele de la picioare si scriam ceva cu niste litere de hartie pe canapea...un fel de discurs...un vis total aiurit.

Lavinia


Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

Lavinia, din cite stiu eu sarpele inseamna ca se schimba vremea, vint.
Pe mine m-a pus aghiuta aseara pe la 11-12 sa ma uit la un film mai de groaza, si am visat numai timpenii, plus un alt vis care ma obsedeaza de ceva vreme. brrr

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

La multi ani tuturor celor care isi serbeaza ziua de nume azi, Sf. Stefan!!!

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

La multi ani de Sf. Stefan tuturor sarbatoritilor!

Lavinia, reteta tortului cu trufe o gasesti la deserturile Nataliei. E cam de munca la tort, dar merita rau de tot daca iti place ciocolata. Trebuie sa faci cu o zi inainte crema si blaturile(8-9 blaturi ies) si trufele(mie nu mi-au iesit, dar le-am papat cu lingurita separat ), apoi a doua zi sa asamblezi tortul dimineata si sa-l lasi la frigider pana seara, sau cel putin cateva ore. E demential!

Simona, pai facem loc si pt. tatici, nu-i problema! Va asteptam cu drag!
Eu stau in Berceni, o sa vb. pe ym si dau adresa.


Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Aaa, Lavinia, am vazut-o si eu pe Craciunita, chiar vroiam sa-ti zic ca am primit si mail-ul si am admirat-o! Mie imi place mult ca e grasunica , seamana cu mine cand eram mica, hi, hi. Dar cu tine parca nu prea aduce, nu??

Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput