Bucurii de sept - oct 2006 (21)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Eloise, ce-mi place melcul!!!

IUSTIN(5.06.2004) si TEODOR(6.09.2006)
www.totsites.com/tot/iustin_si_teo" target="_blank">
Albumul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

quote:
Originally posted by eloise

cadouri de Craciun pt bb... deocamdata

Andra si Vladut (14.10.2006)
Cum a venit pe lume Vladut
puiul meu creste...

pozele noastre




Super..multumesc ca t-ai facut timp sa pui poze..esti o dulce.un de la Sebi si de la mine.

mamica de ingeras luptator
Sebastian-Mihai 10.09.2006
www.totsites.com/tot/sebastian-mihai" target="_blank">Pagina noastra...
Noi avem ...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

Seara buna!

Am ajuns si noi la SV.

Alessia, aproape ca nu mai era loc s-arunc un ac azi in masina. Si n-am luat decat strictul necesar. Ohhh cred ca-mi cumpar rulota cand o sa merg la mare. Drum bun maine!

Pufy, felicitari! Sa petreceti in casuta voastra numai clipe minunate! Ce bogat a venit Mosu anul asta, se vede c-ati fost cuminti.

Fetele din Iasi...vine ea, primavara! Sa nu lipseasca nimeni la apel atunci.

Andra, si zici ca Rufus v-a atacat bradul,ha?

Sanatate la mamici si bebici!
Lili, mami fericita a lui Mathias(17.10.2006)
Sarbatori fericite tuturor ! Sa va aduca tot ce i-ati cerut!

Varsta lui Mathias
Poze Mathias

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

He,he, Andra, pozele cu veverita-s de sambata? Pai se poate, cu ciorile nu pui?

Sanatate la mamici si bebici!
Lili, mami fericita a lui Mathias(17.10.2006)
Sarbatori fericite tuturor ! Sa va aduca tot ce i-ati cerut!

Varsta lui Mathias
Poze Mathias

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vauva spune:

Seara buna fetelor!

Noi o sa avem Craciun fara zapada ca iar s-a incalzit vremea.

La Bianca Mos Craciun a venit cu un sac de haine noi ca au inceput reducerile si la mamica la fel. Mos Craciun ne-a dat bani ca stie ca noi suntem mai dificile la gusturi in ce priveste moda, asa ca nu se risca. Bianca a mai primit si un ActivityGym pe care il puteti vedea AICI de care este f incantata.

Fetelor imi spuneti va rog cam cat are un copil de 1 an 1/2 in inaltime! cu aprox.

Pufy felicitari pentru casuta!

LA MULTI ANI LA TOTI SARBATORITII DE AZI!

Alina&Bianca(25 August 2006)


POZE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eloise spune:

Lili daca n-ai treaba...poftim rezultatele stradaniei lui Odin.

Andra si Vladut (14.10.2006)
Cum a venit pe lume Vladut
puiul meu creste...

pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matahut spune:

Uf, n-am mai apucat sa scriu de ieri, dar am reusit in sfarsit sa termin de citit Am intrat si noi oarecum in febra sarbatorilor. ieri am fost pana la miniprixul din otopeni dupa hainute ieftine si bune de dat cadou , dar ne-a iesit pe nas chilipirul....Am facut 2 ore pana in centru, la unirii...am crezut ca innebunim, i-am dat copilei sa suga pe calea victoriei (in masina, fireste), a fost o nebunie. In timp ce ii dadeam sa suga a mai sunat si mobilul si am facut tampenia sa raspund...era un coleg de la serviciu incantat ca m-a recomandat unei doamen pt un interviu la radio BBC, ce urmeaza sa fie difuzat in ziua de Craciun la 7 dimineata!!! Am tot incercat sa zic nu, de fapt am si zis, fiindca nu mai vroiam sa stiu de nimic si de nimeni....dar nu s-a lasat si m-a trezit acceptand. Azi a venit doamna la mine si am inregistrat interviul, despre sarbatori, desigur. La cat sunt de obosita si cu neuronii in hibernare, a iesit ok! Asa ca daca aveti insomnii....luni dimineata la 7 dati pe radio bbc si va voi incanta urechile cu niste consideratii privind trairea Craciunului....A, e in romaneste....
E, cu asta mi-am ocupat timpul zilelel astea.
Pupici uturor care mi-au laudat ploadele

Marina, mamica Anei (21.05.03) si a Marucai (29.09.06)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Off, tocmai eram in toiul scrisului si am apasat ca bleaga pe Tab si mi s-a sters tot mesajul, asa ca o iau de la inceput:
draga Pufy, va felicit si ma bucur din tot sufletul pentru reusita voastra cu casuta. Asta da realizare! Te rog sa ma crezi ca desi banuiam ca asta e vestea buna pe care vroiai sa ne-o dai, mie mi-au dat lacrimile cand am citit. Imi inchipui cat de mult v-ati dorit o casuta numai a voastra!
In al doilea rand vreau sa-i indeplinesc rugamintea Ralucai de a va spune, fetelor din Bucuresti, ca la targul de Craciun din fata Teatrului National, la 2 dintre chioscuri se gasesc toate sortimentele de bomboane Bucuria. Draga de Ralu mi-a dat doua sms-uri pentru a ma ruga sa va transmit acest lucru. Si cum eu eram in zona, tocmai ma intorceam de la interviu () am dat si eu o raita pe-acolo si am cumparat o cutie de Lapte de Pasare DELICIOASE!!!
Apropo Ralu, tu de ce n-ai intrat pe forum? Te-ai suparat pe vreuna din noi sau pur si simplu ti-a cazut netul?
In alta ordine de idei, haideti sa va arat praji pe care i-am facut-o ieri Mariei de ziua ei, ca doar v-am promis ca v-o arat
Sa nu uit: Cici, sa-ti traiasca minunea mica-mare Alexia, sa fie fericita, norocoasa si mai ales sanatoasa si sa va bucurati de ea si de minunea mica-mica!

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Varsta Mariei, www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Am si paginuta, Asa am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Si tot am uitat ceva: Eloise, am primit pachetul de la tine, maine merg sa-l ridic. Multumim mult de tot. Pupici tie si lui Vladut de la noi!

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Varsta Mariei, www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Am si paginuta, Asa am venit pe lume

Mergi la inceput