Bucurii de sept - oct 2006 (21)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cecilia C spune:

La Multi Ani!!! Alexandru Andrei, sa fii sanatos, sa cresti mare si sa le aduci numai bucurii celor dragi tie.
Nicolstoy sa-ti traiasca baietii, sunt niste frumosi si or sa faca ravagii cand or sa creasca mare.

Floricel e superba printesa ta, sa-ti traiasca si sa va aduca numai bucurii. Avem si noi pe perete pe Alba ca Zapada, piticii, Donald, Miki, pinochio ...imi plac la nebunie....apropo, am vazut ca esti din Cluj ( si eu la fel)..mi-a spus o prietenca e foarte frumos impodobit orasul cu ocazia Craciunului...Sarbatori Fericite si sa fiti cuminti.

Cici,Alexia ( 22.12.2004) si Ada ( 17.09.2006)
Poze
Poze Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Bine v-am regasit bucuriilor!!!!!

Mi-a fost fffffff dor de voi!A "decedat" calculatorul , de aia am disparut ca magarul in ceata.....
Dar am revenit!(credeati ca scapati de mine asa usor?)

Noi suntem ok, sanatosi si ffff fericiti ca acum avem "casuta noastra"!!!(cum zice Alesio)
Asa ca fetelor fac cinste:

Revin....urla bb!

Pupici!


Ioana de Alesio Andrei(08.10.2004)&Nicolas Mihai(17.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amarantina spune:

Bravo familia Puf! S-o stapaniti sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Felicitari Pufi...vai ce ma bucur pentru voi..asteptam poze cu noua casuta sa ne-o prezinti

mamica de ingeras luptator
Sebastian-Mihai 10.09.2006
www.totsites.com/tot/sebastian-mihai" target="_blank">Pagina noastra...
Noi avem ...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eleņia spune:

bravo fam.puf so stapaniti sanatosi

elena mami de darius stefan(25.09.2006)

http://www.dropshots.com/darius_2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gripo spune:

bravo PUFY!!!!!!!!!!!!!!!! mama, ce veste minunata!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Am fost cu Mirabela..ne-am plimbat Sebi a asteptat saracutu sa se trezeasca David...dar nu a avut nici o sansa..in schimb a ascultat tot ce am barfit eu cu Mirabela.
Ce sa va mai zic... David e un dulce..o scumpete de baietel.
Dar eu nu mai zic va las sa vedeti pozele facute de Mirabela aici


mamica de ingeras luptator
Sebastian-Mihai 10.09.2006
www.totsites.com/tot/sebastian-mihai" target="_blank">Pagina noastra...
Noi avem ...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Ioana, super!!!! Ma bucur mult pentru voi!

IUSTIN(5.06.2004) si TEODOR(6.09.2006)
www.totsites.com/tot/iustin_si_teo" target="_blank">
Albumul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Multumim inca o data tuturor pt. urari!

Chiar de a fost cam frigut afara, a fost supeba intalnirea cu Andreea (mexxa), David a fost asa de obosit ca adormit tot timpul, dupa frecusul de azi-noapte cred si eu... ne-am intors amandoi cu o foameee... el a papat ambele tza-tze si ar mai fi vrut vreo doua... i-a priit aerul rece. A vazut Seby ca n-are cu cine vorbi, s-a culcat si el... da lasa ca am vb. noi doua destul...

Am selectat si eu cateva poze incepand de aici.


Mirabela mamica fericita de David Stefan (21.09.2006),
www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank"> site-ul nostru si povestea nasterii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Am si eu o veste buna care m-a surprins si pe mine, nu ma asteptam... m-au anuntat de la serviciu ca am primit prima de craciun plus un cadou destul de consistent si maine sunt invitata la petrecerea cu piticii angajatilor unde vor primi si ei cadouri... eu am fost in concediu medical din februarie anul asta si am crezut ca m-au uitat cu totul, mai ales ca acuma iau banii de la stat nu de la ei... hai ca dau de baut de 2 ori azi, pt. ziua lui fi-miu si pt asta

Mirabela mamica fericita de David Stefan (21.09.2006),
www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank"> site-ul nostru si povestea nasterii.

Mergi la inceput