FIV 95

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

Dana p. si eu voi face analizele in ianuarie pt FIV,tot la Medlife trebuie ca asa a zis Cocei,s-ar putea daca imi ies bine sa facem impreuna FIV,faci la Giulesti parca nu-i asa?
Aniast 72 si eu am avut surpriza sa aflu ca sotul a avut cindva hepatita B si nu sa stiut,am ramas socata ca am fost chemata imediat la vaccinare,chiar nu stiam ce efect are acest lucru.
FETELOR BAFTA MULTA SA DEA DD SA FITI TOATE 6SA FIE SARBATORILE MAI FRUMOASE SI SPECIALE
Pupicuri la toate fara exceptie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

initial postat de sorin_ioana
nou venit


Membru din:23/05/2006



Romania
resita
1 Posts
Trimis la - 19/12/2006 : 13:28:55
--------------------------------------------------------------------------------

VREAU SA TIN LEGATURA PE EMAIL CU UN MEDIC GINECOLOG CARE SE OCUPA DE FERTILIZARI.

Raporteaza la Moderator

--------------------------------------------------------------------------------
Editat de - roxanaz on 19/12/2006 14:01:18

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexi22 spune:

PUSSI cum te simti?maine faci testul?Iti tin pumnii pe maine si sa fie cu ochisori.

Bafta tuturor care sunteti in asteptari Va tin pumnii!

alexi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Dana , buna ideea cu medicul de familie,am sa incerc sa procedez si eu la fel...culmea este ca pana m-am casatorit si am devenit astfel bucuresteanca ,tatal meu era medicul meu de fam. si nu aveam nici o problema....acum am o dr. medic de fam aici in Buc....sper sa imi faca si mie trimitere cu toate analizele necesare pt FIV ,sa le pot face gratuit si sotul la fel.Ce nu inteleg eu e de ce anumite analize de sange trebuiesc facute si de catre sot,din moment ce le face sotia...nu ar fi logic daca ceva nu iese bine ca trebuie sa faca amandoi tratament si gata?!E posibil sa iasa unuia ceva rau si celalat sa nu aiba???Scuze daca intrebarile sunt mai stupide, o fi tata medic, dar eu sunt inginera Sa inteleg ca tie ti-a iesit chlamydia pozitiv la Ct si la Buc a iesit negativ, fara sa fi facut tratament????Incredibil, inseamna ca cei de la Ct au gresit sau sunt incompetenti...bine ca e totul ok!

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Alexi, pe mine m-au tinut 5-6 zile sangerarile. Nu era mult, tot asa, cum zici tu, numai ca s-a intamplat in saptamana a8a. Dar sunt fete la gravidutze de iulie-august care sangereaza din sapt. 4 si au ajuns la 8 sapt. si bebe e bine, creste linistit. Eu zic ca nu e cazul sa te ingrijorezi, daca ti-a dat dr tratament de sustinere, incearca sa stai cat mai mult in pat si o sa fie bine. Eu am stat in pat o saptamana si s-a rezolvat problema.


Andreea 10+
Vine barza!

Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Alexi maine il fac...nu mai am rabdare..deloc..si parca ma doare burta ca la CM..iar..Sa nu -ti mai faci probleme cu sangerarile...ai vazut ce a zis si Andicu Te-ai hotarat cand mergi la eco???

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pis spune:

Fetele din pacate rezultatul este negativ, adica Bhcg=0.1
Chiar daca rezultatul este negativ, stiu ca acum , la Szeged, am avut de fapt cu adevarat sanse...deci nu voi renunta...

Cand am sa-mi mai revin putin...am sa va mai scriu...

Pis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Pis

Te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Pis cuvintele sunt de prisos...o pt hotararea ta de a merge mai departe !

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

pis, sunt alaturi de tine.

Andreea

Mergi la inceput