Aspirante optimiste >20 ani (22)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

Ramo, imi place cum gandesti! Bravo! Asa zic si eu, hai sa ne luam de maini si sa trecem toate la burtici!

Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.z spune:

buna fetelor, ma primiti si pe mine? am plecat de la odisee ca ieri am aflat ca am pierdut bebelul, avort spontat,nu mai pot sa imi potolesc lacrimile
se pare ca o iau de la capat DD este suparat pe mine cred
deja nu mai am putere,va pup si vb mai tarziu ca am atat treaba la birou


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Alina imi pare foarte rau...Nu stiu ce sa-ti spun...Sper sa iti dea Dumnezeu putere sa o iei de lacapat si in curand sa pleci inapoi la odisee.

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Fetele analiza de sange ptr depistarea sarcini se paote face in orice moment al zilei?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

alina: suntem alaturi de tine! hai fi fata curajoasa si optimista

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

alina.z trebuie sa fii puternica si ai sa vezi ca DD o sa-ti dea un bebe sanatos. Noi suntem alaturi de tine


***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."
Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

Alinutza, imi pare atat de rau! Stiu ca este greu, dar trebuie sa mergi mai departe, sigur intr-o zi iti vei tine in brate!

Anca, da, se poate face in orice moment al zilei.

Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Fetelor noi daca ramanem luna asta gravidute,adica sigur ramane,vom fi mamici de septembrie octombrie,sau cum?

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Alinutza imi pare nespus de rau! Noi suntem alaturi de tine! Nu-ti pierde speranta! O sa fie bine!

Pup toate optimistele!

Fetelor am o prietena care tot asa.. incearca sa ramana gravida (la ea toate analizele au iesit super) si crede ca luna asta a ramas. M-a intrebat (dar eu habar n-am) cum trebuie sa fie secretia aia atunci cand se spune ca "te-a insemnat" si cat trebuie sa tina? Puteti sa o ajutati cu cateva raspunsuri? Multumesc!


Fiecare zi, plina de lumina, ma face sa-mi aduc aminte ca traiesc!

Biby

In asteptarea...www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/20842/.png" target="_blank">fetitzei mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

Ramo, cam asa ceva...

Biby, habar nu am cum e cu secretia aia stiu doar ca in perioada in care trebuie sa vina ciclul poate sa apara o secretie apacioasa incolora sau alb galbuie destul de abundenta, care tine doar cateva zile. Eu asa am avut.

Gabi

Mergi la inceput