** Mamici aspirante din nou ** (21)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

IOana, daca poti sa obtii programare la curand, du-te la doctor, de ce sa risti asteptand pana saptamana viitoare? Pupici si sa dea Dumnezeu sa fie totul bine.

Gina, parca tot nu-mi vine a crede, prea se vedea clar liniuta a doua si asta cu atatea zile inainte. E acelasi tip de test?

Fetelor ati nascut? Roandre, Simo, Gio, tinem pumnii!
Paxela cum te mai simti?

Bun venit Teomaria! Sedere scurta pe aici si fuga la graviduta!

Herra, curaj, zambeste si uita-te la minunatia pe care o ai in batatura, apoi roaga-te la Dumnezeu sa iti mai dea una si nu mai fi trista. Pupici.


http://photos.yahoo.com/irinoiu

Irina, Daniel (28 Mai 2004) si ingerasul Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina M spune:

quote:
Originally posted by Irinel
Gina, parca tot nu-mi vine a crede, prea se vedea clar liniuta a doua si asta cu atatea zile inainte. E acelasi tip de test?


DA Irinel.Ambele teste sunt cumparate in aceiasi cutie si se numesc:FIRST RESPONSE.
Asa dar, trage-ti povata din patania mea si nu dati banii pe astfel de teste.Nu merita.


POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

gina, imi pare rau! nu-mi vine sa cred! or fi expirate testele?

Flavia 19+, mama lui Dominic 17 mai 2004
albumele de familie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daiopri spune:

Hai si eu cu vesti…. Au venit musafirii, asa ca acuma m-am bosumflat. Ca tot eram nehotarata, ba mi se facea inima mica, mica la gandul ca poate am ramas, ba ma gandeam ca o sa vina si nu am bb. Dar cred ca e mai bine asa, ca tot facusem un vaccine contra hepatitei luna asta si ma gandeam ca nu cred ca era indicat.
Da promit sa ma tin de treaba mai serios luna viitoare:)
Gina, mai da eu acuma vaz ca tu ai 2 mandrete de fete. Sa iti traiasca, si las ca o sa fie cu 3 liniute data urmatoare:)
Nasteri usoare in continuare si spor la lucru. Wk placut si fructuos (ca eu is pe tusa).

Numai bine tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina M spune:

quote:
Originally posted by Pepsi

gina, imi pare rau! nu-mi vine sa cred! or fi expirate testele?


Pepsi, nohhh...la asta nu m-am gandit dar am alergat repede sa vad imediat ce mi-ai dat pontul!Ai 10 puncte.
Nu, nu-s expirate scumpa.Vor expira in sep'2008 in schimb cica-s,"More Sensitive".
S-o fi nimerit sa-mi cada unul ceva mai 'sensiblos!

Daiopri,las ca maine sau poimaine ma iau si eu repejor de mana cu tine.Acum ca ti-a venit, cel putin te-ai scapat de "morcoveala si, s-o legat acum de mine cu testele astea ca, boala de om sanatos!
Hopaaaa,fug ca sotul meu cel scump si drag mi-a adus un buchet mare de trandafiri.Va

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Gina ti-am vazut pozele si pot spune ca ai doi copii la fel de superbi ca si mamica lor.Felicitari




www.tickercentral.com/view/4ufc/3.png" target="_blank"> Mihaela si www.tickercentral.com/view/4ufc/4.png" target="_blank"> Amalia

"Respecta-te pe tine insuti, caci, daca nu, respectul pe care-l dai altcuiva nu are nici o valoare..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teomaria spune:

Multumesc mult pentru primire , fetelor
Sarcina usoara celor care sunt deja si o nastere usoara celor care se apropie de termen
Gina cred ca mi-a scapat ceva ...De ce esti asa sigura ca nu e bun testul ? Ti-ai luat TB?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

bun venit Teomaria!
si sedere ca mai scurta - sa ne vedem la odisee!

Gina - am vazut testul nr 2, dar ti-am vazut si comorile in acelasi album - pur si simplu superbe!


Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein
Cristina si Vlad

2007 - anul in care mi se implinesc visele toate!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Gina imi pare rau dar mai asteapta putin.

Gravidutelor ce mai faceti?

Ioana si eu abia astept sa ne cunoastem.Imi mai trimiti odata nr.tau?Cred ca ar trebui sa iti suni doctorul in legatura cu sangerarea.E cam mult o aspirina pe zi pentru o persoana care nu are problema s-ar putea ca asta sa fi cauzat hemoragia.



Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Gata fetelor...plec la spital! Astazi imi voi vedea minunea mica!
Ufff, cat am asteptat clipa asta si acum ma apuca emotiile...precum tiganul la mal!


Va pup!....ma intorc repede...


Mihaela (37+) si Alexia- Maria26 august 2004

Utile pt burtici, viitoare mamici

Mergi la inceput