Am nevoie de ginecolog bun

Am nevoie de ginecolog bun | Autor: raina23

Link direct la acest mesaj

Sunt disperata! Am nevoie urgent de un ginecolog bun si nu mai stiu unde si la cine sa apelez.M-am saturat sa bat din usa in usa.Stiti pe cineva? As prefera unul care sa se priceapa si la ginecologie nu numai la obstetrica. Multumesc

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Raina bine ai venit sis unt sigura ca ai sa gasesti toate raspunsurile de care ai nevoie la "Aspirante optimiste"

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancuca_b spune:

Raina-Esti din Bucuresti?te-as ajuta cu multa placere daca ti-ai activa PM-ul sau daca as avea adresa ta de e-mail.Nu pot sa postez numarul Dr-ului fara acordul dansului,de-aceea vreau sa ti-l trimit personal.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia_m spune:

Ti-o recomand cu caldura pe D-na dr Maria Martin. O gasest in Bucuresti la Medicover si la Cantacuzino. Este foarte foarte ok atat ca ginecolog cat si ca obstetrician.

Emilia M

Copii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrilici spune:

Daca esti din Bucuresti pot sa iti spun de medicii care m-au ajutat pe mine:Dr Raluca Nicolaescu (Oncologie Fundeni - are si cabinet privat), Dr Mihalache Florina (CF2).Ecografisit excelenti:Dr Doru Herghelegiu (Euroclinic)(e si ginecolog si obstretician) si Dr Danut Iosup (cabinet privat Fortis).Te mai poti uita si pe forum sa vezi ce zic fetele la Odiseea sarcinii in 40 sapt la subiectul Doctori de care sa nu te feresti.Sunt fete care s-au confruntat cu diverse probleme (infertilitate,diagniostice gresite) si care au gasit medici buni care le-au ajutat sa ramana gravi.

Sanatate multa si bafta in demersul tau!

Gabrilici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Ma bag si eu in seama. Subiectul la care ati raspuns este din 2006. Pana acum cred ca fata si-a gasit doctor, o avea si copii deja.

oana
"Where there's a will, there's a way."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrilici spune:

Mai Oana...intentia conteaza!Nici nu mi-a trecut prin cap sa ma uit din ce data e subiectul...ffff tare

Gabrilici in 37 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gabrilici

Mai Oana...intentia conteaza!Nici nu mi-a trecut prin cap sa ma uit din ce data e subiectul...ffff tare

Gabrilici in 37 saptamani


Nastere usoara.

oana
"Where there's a will, there's a way."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goldi spune:

Ca veni vorba ... un ginecolog bun pt o histeroscopie, in Bucuresti ?



"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata !...
In final, am inteles insa ca obstacolele reprezinta de fapt viata ." Alfred Souza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrilici spune:

Multumesc, Oana!
Goldi alti ginecologi buni nu stiu sa-ti recomand decat cei de sus.Dr Raluca Nicolaescu e si oncoginecolog si chirurg.Banuiesc ca te poate ajuta si in problema ta.Pe mine m-a operat de nodul la san si a fost super ok.Mai e si Prof Blidaru de care insa dai foarte greu..adica dureaza pana te programeaza dar este,ca sa zic asa, tatal lor.E tot la Fundeni si pe la clinici private (Medsana parca).

Sanatate multa!

Gabrilici in 37 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goldi spune:

Multumesc Gabrilici.
Mai ai putin asa ca iti urez nastere usoara si bb sanatos !




"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata !...
In final, am inteles insa ca obstacolele reprezinta de fapt viata ." Alfred Souza

Mergi la inceput