Aspirante optimiste >20 ani (21)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns selina-d spune:

Nana imi pare rau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Nana , imi pare rau de Z1! Am scris amandoua in acelasi timp. Lasa ca o sa se intample si la noi acum de sarbatori si la inceputul lui 2007 venim cu vestile bune de bebei.

Te pup.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selina-d spune:

Ramonella e cred ca la un ciclu atat de scurt nu ai ovulat. Probabilitatea ca ciclul sa fie anovulator e foarte mare pentru cele mai scurte de 21 de zile sau mai lungi de 35 de zile. Nu fii trista ca si eu ma iau de manuta cu tine, doar ca pe cealalta parte a situatiei la ciclurile prea lungi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Hai sa vedeti pana unde merge stresul.
Azi dim suna ceasul si binenteles eu intind mana iau termometrul,imi dau jos pantalonii si ma opresc.
Abia at mi-am adus aminte ca eu sunt inca la CM si ca eu de luna asta nu imi mai iau temp.
Am inebunit de tot.....

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanara23 spune:

buna, fetelor...la mine ovulatia e in toi! sper sa fie cu ochisori luna asta. Cm-ul meu e de 25 de zile, si cum luna asta Z1 a fost pe 1 decembrie sper ca de mos craciun sa vad dublu rosu pe testul de sarcina decat in alta parte...
spor la prestat pt fetili muncitoare... #351;i pupucuti multi la burticoase, sa se ia...

ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Selina, de luat, iau corect TB, si am termometru digital dar mi s-a parut cam mica in comparatie cu valorile fetelor, dar cred ca fetele o luau vaginal. Am inteles ca si ora conteaza, ca cica ar creste cu jumatate de grad cu fiecare ora trecuta peste 6 a.m. Eu o masor la 7 a.m.

Multumesc fetele pentru grija
Va pe toate.



------------------------
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."
Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Olivia eu temp o luam la 7.30 am ,important este sa o iei cam la acesi ora in fiecare zi.

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

Buna fetelor!

Kriss79, multumim pentru noul capitol, sa speram ca ne poarta noroc si trecem toate pragul spre odisee nu numai spre noul an!

Anca, Nana, imi pare rau ca nu s-a intamplat luna asta, o sa-l rog pe Mos Craciun sa va puna un bebe in burtik de sarbatori!

Ramo, cm de 19 zile? La medic cu tine! E clar ca te-ai dereglat de la ac. Sper sa rezolvi problema cat mai repede.

Eu sunt ziua 13 si ovulatia se apropie...

toate fetele!

Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Selina, Clau,


Nana, aspiranta la titlul de mamica!

In asteptarea lui !

Nunta noastra de vis!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Ioanara, Gabitzu, spor la gimnastica
Anca, ora nu-i probl, ca si eu, ca tine...suna ceasul, intind mana dupa termometru si dupa aceea urmeaza ziua...



------------------------
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."
Noi
Numaratoare

Mergi la inceput