Informatii utile Constanta (4)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Buna fetelor!
N-am mai scris ca sa nu fiu off -topic si cred ca si voi la fel.
Cristina cea care ceda programarea era Madaluta, dar program. era pt. 12 dec. la ora 15 deci acum e cam tarziu. Dar sper ca nu ai vreo problema de vrei sa ajungi asa repede.
Eu o sa merg sambata, am programare pt. monitoriz. ovulatie, insa nu mai fac IA, sper sa nu se supere d-na dr., vreau sa-i spun ca vin sa vad daca n-oi fi ramas cu vreun chist si vreau sa fac si Clamydia si papanicolau. Trebuie sa-i spun si ca vreau sa fac FIV in Ungaria, sper sa ma inteleaga.
Mada azi mergi tu la control, nu? te asteptam cu vesti!
Andicu sper ca esti bine!

Fetelor, va pup pe toate si va doresc numai bine!


Ioana


vreau si eu un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Buna dimineata.

Intrebam de programare din cauza ca voiam sa vad luna asta cum imi merge, voiam sa ma monitorizeze. Nu stiu de ce ramasesem cu ideea ca programarea pe care o ceda Madaluta era pe 20, dar acum imi dau seama ca nu avea cum sa fie pe 20 de vreme ce ea trebuie sa nasca de pe o zi pe alta.

As fi mers si pe 12, adica ieri, dar m-am trezit prea tarziu. Totusi ieri ar fi fost prea devreme, ca eram numai ziua 8. Ieri am facut totusi un test de sarcina si normal ca nimic, nu ma certati... Maine refacem spermograma, am asa emotii...

Pupici,
Angelique

pozele mele, povestea nuntii, luna de miere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

AngeliquedeS:cred k pt monitorizare poti incerca si fara programeare( vb cu asistenta), dar nu cred k mai ai timp sa o faci pt k d-ra lutescu intra de luni in concediu...Sau poate chiar de sambata...din cate am inteles...
Dc tot esti curioasa poti merge la Policlinica cu plata si faci acolo cateva echografii caci sunt si mai ieftine( 140.000-180.000-nu mai stiu sigur)si vezi cum stai cu foliculii...Nu tb nici programare si nici nu e coada...Numai k nu stiu ce program au...Dar uite nr de tel: 665477...
Eu am fost de cateva ori acolo, cand mi se parea k bb nu e in regula si nu mai aveam rabdare pana la data programarii...

Pup toate fetele si vin deseara cu vesti....( sper)....

Madalina 39+,Darius

poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

buna fetelor
angelique pentru monitorizare nu-ti trebuie programare,mi-a zis mie asistenta s-o sun si s-o anunt ca vin ca-mi face loc printre programari
da-i un telefon si te lamureste ea,ai vazut ca e draguta
da, si eu stiam ca de sambata dna dr intra in concediu
mada mergi diseara la control?te astept cu vesti bune,un pe burtik
si pt andicu si pentru toate fetele

"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)



my ticker


POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Multumesc mult, fetelor. Uite ca nu m/am gandit la policlinica cu plata. pentru mine e prea taryiu sa ajung la dna Lutescu, ziua 14 va fi abia martea viitoare si eu oricum luna trecuta am ovulat in ziua 17. Cred ca o sa merg la policlinica cu plate, doamne, ce idee buna. Nici nu ma gandeam... Va pup

Pupici,
Angelique

pozele mele, povestea nuntii, luna de miere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isidora spune:

Angelique,si eu mi-am facut un test de sarcina in ziua 8,cand eram insarcinata cu Isidora,si a iesit negativ.S-a pozitivat dupa ziua 10 de la intarziere.Nu vreau sa-ti dau sperante desarte,dar cine stie?
Andicu ,esti mai bine?
Asteptam vesti Madaluta!
tuturor si tot ce va doriti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

....maine este ziua cea mare.....Va pup si sper sa ne auzim sau sa ne vedem curand...

Madalina 39+,Darius

poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Madaluta, iti urez ca ziua de maine sa fie cea mai fericita zi din viata ta! Iti tin pumnii sa iasa totul bine,iar Darius sa fie un baietel sanatos,frumos si cuminte!

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isidora spune:

Doamne ajuta,Madalina,sa ai o nastere usoara si un copil sanatos!Vei naste natural pana la urma?Am emotii deja desi te cunosc atat de putin,si au trecut 3 ani de la nasterea fetitei mele...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

madaluta iti doresc o nastere usoara si intalnirea cu ingerasul darius minunata
am o veste sa va dau:pe 26 martie 2007 avem programare la szeged,nu singuri ci impreuna cu ioana si sotul ei
am avut asa niste emotii,credeam ca nu-mi mai raspunde doctorul....
va pup pe toate si va doresc o seara frumoasa

"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)



my ticker


POZE

Mergi la inceput