Durerea unei pierderi de sarcina (11)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Flavia si mie mi-au dat lacrimile si m-am imaginat in povestea ta Sa fiti sanatosi

Mari, Mirela Mi-a fost un pic lene sa scriu, dar v-am citit aproape zilnic

Mcrissa iubita, tare rau imi pare ca ai patit asa ceva Nu stiu ce sa-ti zic, cum sa te incurajez, cuvinte parca nici nu mai am, ma cutremur cand vad atata suferinta Pot doar sa-ti spun ca in timp vei mai uita durerea si vei avea un copilas frumos si sanatos

Ileana te rog mult sa ne spui cum a fost miercuri

Ati primit cadouri frumoase de la Mosu' sau v-a adus nuieluse|?

Mirelush multumesc pult pt felicitare Foarte frumoasa! Cand faci test?


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by msemcu

Nana, te rog nu-ti pierde speranta! Trebuie sa fii otpimista pana in ultimul moment! Eu ma ca luna aceasta sa fie noroc!



Mari 12+




Tocmai m-a mancat undeva si mi-am facut un test, sunt Z24 din 27, si a iesit negativ. Mai sper inca , nu am altceva mai bun de facut, desi recunosc ca toate sperantele mi s-au cam spulberat!


Nana, aspiranta la titlul de mamica!

In asteptarea lui !

Nunta noastra de vis!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

mcrissa, imi pare rau pentru ce ai patit . Sunt si eu alaturi de tine impreuna cu fetele si chiar daca nu am trecut niciodata printr-o experienta din asta, pot sa-mi inchipui cum te simti. Stiu ca doare si ca nici un cuvant nu poate sa aline durerea dar sa stii ca viata e frumoasa si odata si odata o sa iti vezi si tu visul cu ochii (asa cum speram fiecare dintre noi). Plangi, ca plansul te ajuta si-ti mai ia din durere, macar te descarci. Apoi ridica fruntea sus, priveste inainte cu incredere ca DD va avea grija de tine si va fii totul bine.


Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE!

Lau-Meli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Laura ma bucur ca ti-a placut!
Asa deci,ti-a fost cam lene,si eu care credeam ca ai probleme cu net-ul
Acum ma duc sa-mi cumpar teste de ovulatie si de maine incep testarea.

Nana mai asteapta putin cu testul, nu te descuraja, este prea devreme!Iti tin pumnii sa fie bebe!




Mirela
www.snugglepie.com/ezb/692306.png" target="_blank">Vine Craciunul! www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/19520/" target="_blank">Praying for a miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by blueeyes2003

Nana mai asteapta putin cu testul, nu te descuraja, este prea devreme!Iti tin pumnii sa fie bebe!





Te pup Mirela si-ti multumesc din suflet pentru cuvintele frumoase si ptr ca esti alaturi de mine! Multumesc mult.


Nana, aspiranta la titlul de mamica!

In asteptarea lui !

Nunta noastra de vis!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

Hai Nana, fugi de langa butoi, ca pana nu vin uratii, tot mai exista o sansa .


Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE!

Lau-Meli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Gata,m-am intors!
Nu am gasit decat teste de ovulatie Dr. Sigur.De maine incep testarea!




Mirela
www.snugglepie.com/ezb/692306.png" target="_blank">Vine Craciunul! www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/19520/" target="_blank">Praying for a miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Mirelush sper sa se pozitiveze repede, sa poti trece la treburi serioase Eu intru mai mult de la servici, ca sotul zice ca-l neglijez acasa


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Laura multumesc mult!
Pai nu-ti neglija sotul ca in curand o sa ai mare nevoie de el pentru ca incepeti sa lucrati la proiectul bebe

p.s. ce-mi place cand mi se zice Mirelush,doar bunica mea imi mai spune asa!



Mirela
www.snugglepie.com/ezb/692306.png" target="_blank">Vine Craciunul! www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/19520/" target="_blank">Praying for a miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laliq spune:

,

S-au dus zilele in care puteam sta pe forum in voie...

Cristina_Ana, ma bucur mult pentru tine si iti doresc o sarcina lipsita de probleme si un bebe sanatos! Sa ai incredere ca de data aceasta va fi foarte bine si sa incerci sa te stresezi cat mai putin.

Mari, wow 3 puiuti! Ce frumos! Sigur o sa va dea la TV dupa ce nasti. Bravo, ai grija de voi si sa dea Domnul sa fie bine! A, si incearca sa dormi acum cat mai mult, ca dupa... mai rar cu somnul si odihna.

Flavia, felicitari si tie si sarcina frumoasa cu bebe sanatos si voios!

Pentru toate aspirantele, pt ca nu stiu cand mai am vreme sa intru, va doresc numai bine si anul ce vine sa va aduca bebelusul mult dorit!



Larisa
cu darul de la DD, micul Matei (26 septembrie 2006)

sa-l ajutam pe Andrei

Mergi la inceput