Miresele anului 2006 (70)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

'Neatza!
Buna cafeaua de la Iasi, multumesc. Pe-aici, dar am avut treburi de rezolvat de cu dimineata, abia acum am luat o pauza mica.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata!
...buna cafeaua asta de la Iasi!
Sa va povestesc cum a decurs excursia mea la shopping...am inceput sambata dimineata devreme...si seara dupa ce mi-am rupt picioarele de atata umblat ...am sesizat ca in plasele mele sunt mai mult lucruri pentru mine decat cadouri de Craciun asa ca mi-am facut mie o gramada de cadouri, si printre ele cate ceva si pentru cumnata mea....asa ca in continuare sunt in cautarea cadourilor de Craciun...uf!


Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila
Honeymoon


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

neatza, fetele!

dupa o saptamana "detasata" in alt "punct de lucru" ...imi reintru si eu in drepturi

subiectul "cadouri" pentru mine e cel mai groaznic...zau...si cand ma gandesc ca mai e atat de putin...ce naiba sa iei la atatia oameni?...parinti..socrii...cumnati..nasi...imi vine sa ma impusc...cu ai mei rezolv rpd..sper.....cu socra-miu si cumata-miu la fel..le trantesc o trusa cu cosmeticaraie (sper sa fie suf :) )...da' ce fac cu soacra-mea?...iar ii iau pulovar...?
EFECTIV (sandra stoicescu ) sunt in pana de idei...


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Nici eu n-am luat inca toate cadourile. Problema mare e ca al meu a vazut ceva trusa de scule la Selgros si o vrea... i-as lua-o eu de Craciun, dar cum sa ajung acolo fara el... Asa-mi trebuie daca n-am vrut sa-mi iau carnetul . La soacra ii luam o crema antirid, la mare complot cu cumnata-mea (ca ea stie ce si cum). Pe maica-mea am rezolvat-o, mai am de primit o crema de la Avon, comandata deja, pe sotz jumate de cadou e luat, la socru i-am luat o sticla de whisky, la cumnata-mea portmoneu si astept tot de la Avon un gel de dus, si mai am la tata si gata. Sper numai sa-l pot rezolva pe sotzior... nu-mi ramane decat sa sper ca ajunge ori frate-meu ori cumnata-mea pe acolo.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Fetelor eu ma confunt cu o alta problema!!! Vor veni si nasii de casatorie la masa de Craciun !!! SI nu stiu ce cadou sa le cumpar...

Cristina
noi doi

Viata era frumoasa, eu tanar, gata de lupta, sigur de izbanda.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Girly spune:

M-am casatarorit si eu cu Giorgos pe 21 septembrie, anul acesta..chiar dc e cam tarziu, as vrea sa ma "inscriu"..la miresele anului 2006..sa-mi ziceti, la cerere pun si poza..va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jollyies spune:


Buna fetele,

Bine v-am regasit. Eu am plecat cu o luna inainte de nunta catre locatie si m-am intors 1 luna dupa nunta. Ne-am intors 3 si m-am inscris pe lista de viitoare mamici. Nunta a fost pe 14 octombrie si a fost linistita si fericita.
Am observat cu parere de rau ca nu mai sunt pe lista de mirese 2006, dar am ceva mai pretios.
Am intrat sa va salut si sa va urez Casa de piatra si tot ce va doriti in noul format.


Cu drag va pup si va urez SARBATORI FERICITE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by cristina_26

Fetelor eu ma confunt cu o alta problema!!! Vor veni si nasii de casatorie la masa de Craciun !!! SI nu stiu ce cadou sa le cumpar...




'Neata!
Si azi avem cafea de la Iasi!

Noi ar trebui sa ne ducem la nasi de Craciun si tot cu intrebarea legata de cadou ne luptam acum... In plus, nici fondurile nu sunt suficiente. Nu stiu, zau, ce vom face pana la urma...

Fuego--Iasi--23 noiembrie 2006:
http://good-times.webshots.com/album/556103784FkXpah

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by jollyies


Buna fetele,

Bine v-am regasit. Eu am plecat cu o luna inainte de nunta catre locatie si m-am intors 1 luna dupa nunta. Ne-am intors 3 si m-am inscris pe lista de viitoare mamici. Nunta a fost pe 14 octombrie si a fost linistita si fericita.
Am observat cu parere de rau ca nu mai sunt pe lista de mirese 2006, dar am ceva mai pretios.
Am intrat sa va salut si sa va urez Casa de piatra si tot ce va doriti in noul format.


Cu drag va pup si va urez SARBATORI FERICITE!



Sa fie intr-un ceas bun si ai grija de tine!
Nu mai fi suparata. Kreliuta noastra va face modificarea, cu siguranta...

Fuego--Iasi--23 noiembrie 2006:
http://good-times.webshots.com/album/556103784FkXpah

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by Girly

M-am casatarorit si eu cu Giorgos pe 21 septembrie, anul acesta..chiar dc e cam tarziu, as vrea sa ma "inscriu"..la miresele anului 2006..sa-mi ziceti, la cerere pun si poza..va pup



Bun venit la noi! Si Casa de piatra, multi ani fericiti impreuna!

Fuego--Iasi--23 noiembrie 2006:
http://good-times.webshots.com/album/556103784FkXpah

Mergi la inceput