Am nevoie de un sfat......

Am nevoie de un sfat...... | Autor: Denisa_20

Link direct la acest mesaj

Sunt insarcinata in luna a sasea si as vrea sa nasc in bucuresti la spitalul universitar.cineva m-a sfatuit sa ma duc la dr.Cristian Peteu.Stiti ceva despre el?va rog sa ma sfatuiti?Cum este?Este cuminte?Eu sunt foarte fricoasa.

Astept raspunsuri!!!
Va multumesc mult de tot

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maricar spune:

Eu trebuie sa nasc pe la sfarsitul lunii decembrie, tot la spitalul universitar. Din pacate, nu stiu nimic despre medicul de care zici tu, dar o sa ma interesez. Eu o sa nasc cu d-na doctor Protopopescu si deocamdata mi se pare ok.

mariavlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonik80 spune:

buna fetele. eu am auzit de dl dr Badiu ca ar fi f bun. Eu nasc la spitalul Caritas la inceputul lunii viitoare pt ca imi este f aproape de casa si am gasit si un doctor bun acolo. si eu am vrut initial sa ma duc la spit universitar la dl dr Badiu dar... daca vreti am o programare facuta la dansul pe 27 dec la cmu (nu il cunosc personal) si as putea sa o cedez. Daca intereseaza pe cineva... spune-ti-mi si o cedez, ca sa nu o anulez inainte. Acum daca e sa suni sa faci programare cred ca mai gasesti la sfr lui ianuarie. Ar fi bine sa vb de acum cu el daca e ca sa fie timp sa mai mergi si la consultatii daca te cheama! Astept rasp

SToma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia72 spune:

Simona,

Tu ai reusit pana la urma sa-l vezi pe Badiu, sau ai renuntat pur si simplu? Eu am si eu o programare pe 19 decembrie si as schimba cu 27 decembrie pentru ca nu mai pot sa ajung.

Livia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Ti-am raspuns aici http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=89704

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonik80 spune:

Buna Livia! Nu am mai fost pentru ca au intervenit alte probleme (imi pare rau) si pe urma m-am hotarat sa merg la Caritas fiind foarte aproape de mine! Daca vrei pot sa iti cedez tie programarea mea, dar cum tb sa fac? Sun eu sau suni tu?

SToma

Mergi la inceput