Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (124)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anasol spune:

dau si o cafea buna lavazza
aseara tot m-am gandit si io dupa ce am citit postarea lui t_ioana,la petrecerea de un an,o sa avem o multime de invitati,nici nus cum sa fac,creca ziua ca astia micii,ma gandeam sa aduc si un clovn ceva,ma gandeam deja cum ii fac tortul,oare cu cat tre sa dau comanda inainte la tort,? ca dak el face un an pe 6 ian,tre sa dau comanda dupa revelion sau pe 3 ian,au timp in 3 zile
na poftim ce probleme existentiale am io in dimineata asta,ma duc sa fum o tigara ,mai bini

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gogosica_lu_solo/my_photos
anasol si david-andrei(06.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

La mine nu vine in seara asta nici un ca sotul meu lucreaza pana maine. Anul asta sunt modesta si vreau doar o floare dinaia rosie, craciunitza i se spune popular...

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostru
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Anasol eu zic ca mai bine intrebi la laborator sau la cofetaria unde vrei sa dai comanda ca sa aiba si ei timp sa il faca.Si iti spun ei de acolo cu cate zile inainte tre sa dai comanda.

ali
albume IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 9 luni
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=186e8133ba34a30320abcc&skin_id=0&large" target="_blank">INGERASUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Si eu la ziua lui Dani voi avea vreo 20 persoane, plus ca tort nu trebuie sa ii fac ca au spus nasii (una dintre perechi) ca ii fac ei tortul, s-au oferit sa il faca ei...cu toate ca ma mai gandesc daca ii las sau nu...
La noi tortul se poate comanda si inainte cu o zi...
Vreau ceva deosebit, ori ceva cu poza lui pe tort, ori un tort plin cu jucarele deasupra. Acum sa vedem ei ce tort vor sa ii faca...si la botez tot ei mi-au adus tortul pt ca la noi cam asha se face

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostru
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Mai si eu ma cam gandesc la ziulica lui Iarina dar eu cand ma gandesc ca o sa fie cam plin pe aici ma gandesc sa il fac undeva ca Mitica mai are 6 frati cu cate 2 copii plus bunici...noi facem nunta la Iarina

ali
albume IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 9 luni
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=186e8133ba34a30320abcc&skin_id=0&large" target="_blank">INGERASUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Bianca pentru cantecele sunt tare faine.

ali
albume IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 9 luni
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=186e8133ba34a30320abcc&skin_id=0&large" target="_blank">INGERASUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Anasol Nu-s cam mici pt clovn? Vezi sa nu se sperie.
Eu cred ca de ziua lui fii-miu chem cativa copii la mine acasa, iar pt mot, cred ca-i chem numai pe nasi si gata. Mai vedem.

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)

poze Tiberiu , www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete (1) ,www.dropshots.com/annasebe" target="_blank"> (2) , www.dropshots.com/anesebe" target="_blank"> (3)

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Dar unde sunteti gagici?
Stati pe geam sa vedeti daca nu cumva vine mosul?....nimai deseara apare

ali
albume IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 9 luni
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=186e8133ba34a30320abcc&skin_id=0&large" target="_blank">INGERASUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Monica dar nu ne spui nimic? ce decizie ai luat?Cum de nu ai intrat pana acum pe aici?

ali
albume IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 9 luni
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=186e8133ba34a30320abcc&skin_id=0&large" target="_blank">INGERASUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasol spune:

io m-am gandit pe tort o poza cu desene animate
anas-m-am gandit la clovn ca o sa fie si copii mai maricei si cred ca o sa fie distractiv si pt astia mici nu?
aseara fu luna plina zic astia la tv,creca de asta a fost mai agitat ca de obicei,putzulica asta mic

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gogosica_lu_solo/my_photos
anasol si david-andrei(06.01.2006)

Mergi la inceput