catalog Yves Rocher

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

in cat timp de la comanda v-au venit produsele?
ca au am facut la inceputul lui dec din catalogul acela cu acctibilduri si mi-a venit in Ian marfa!
Acum am facut saptamana trecuta din cat acesta nou si sunt curiosa in cat timp vor veni!

Eu si Raducu (22.04.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emma2o spune:

am vb cu domnisoarele de acolo si am inteles ca nu au mai trimis cataloage deoarece nu mai sunt pe stoc si in feb. apare o noua oferta pt 8 martie...
si am observat ca comenzile vin in 3-4 sapt. in mod normal....foarte rar se intimpla sa vina mai repede....probabil cele din decembrie ....au intirziat deoarece au avut multe comenzi in perioada aceea si de asta nu au fost toate produsele pe stoc....
sper sa le primesc mai repede ... oricum daca vor face stoc in ro. var veni mai repede!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

eu am facut comanda pe 9 ianuarie (Bucuresti);
pe 26 ianuarie a plecat coletul de la ei (intr-o vineri),
pe 29 ianuarie (luni) am primit instiintarea de la OP.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

eu astept catalogul........si mai am de asteptat


"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)



my ticker


POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

a ajuns si catalogul meu!!!! sunt bucuroasa!! l-am comandat in 25 ianuarie si a ajuns azi 2 februarie !! deci in a 9 zi a ajuns!!!!

am citit ca cineva are ceasul!!! dar nu mai stiu cine a zis...:) cum e?? arata bine? are cureaua lata?? dar bratara?? eu mai mult ceasul ala il vreau......


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Fetelor, astazi mi-a venit si mie catalogul.Cred ca am sa comand un demachiant si de asta va rog sa-mi spuneti voi ce ati folosit si v-a placut.Apoi, cred ca am sa incerc un corector anti-cearcan.Voi ati folosit?Oare este bun?Afolosit cineva laptele irizant Voile d'amour?Dar parfumul Ode a l'amour?Mi se pare ca sticluta seamana cu un parfum pe care eu l-am folosit acum cativa ani can eram prin anul 2 de facultate.aca l-ati folosit, va rog sa-mi spuneti si mie daca miroase bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principessa spune:

Imi ziceti si mie unde ati comandat catalogul, va rog frumos! In Timisoara la Bega am gasit o reprezentanta YR, asa zicea vanzatoarea de acolo, care zicea ca ei au ccolo chiar si produse care nu sunt in catalog decat in cataloage speciale. Dar nu am intrebat-o unde pot comanda catalogul, ca mi-a fost nu stiu cum pt ca a zis ca catalogul si-l comanda doar cele care nu au acces la o asemenea reprezentanta, care stau la sat sau in orase unde nu sunt reprezentante.:( Asa ca poate imi ziceti si mie unde sa sun sau sa scriu ca sa primesc si eu catalogul, mai ales ca am inteles ca o sa fie oferte de 8 martie. :)
Multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

principessa, dragutza, nu stiu nr de tel pederost, dar daca mergi cateva pagini mai in spate il gasesti!!!

PS: preturile din catalog sunt mai mici decat cele de la Bega.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principessa spune:

bb_yasmi, mersic de raspuns, recunosc ca ma rasfoit paginile anterioare doar la inceputul subiectului :( O sa ma uit sa caut mai cu sarg. Da? Sunt mai ieftine? Dar nu mai platesti si taxa postala de expeditie sau asa ceva daca iti vin prin posta? Oare tot nu se compenseaza? Intreb si eu doar, nu m-a incantat nici pe mine prea tare reprezetanta, mai ales ca ma gandeam eu ca in catalog ar putea fi mai ieftine.
Mersi inca o data. O sa ma uit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vl-ad spune:

Citind la acest subiect m-ati facut fff curioasa asa ca saptamana trecuta(luni) am comandat si eu catalogul iar ieri deja il aveam in cutia postala.Din cate am citit aici nu ma asteptam sa ajunga atat de repede.

Care dintre parfumurile din acest catalog au un miros mai fres?
Gelurile de dus si sampoanele cum vi se par?
Odata inregistrata in baza lor de date voi primi fiecare nou catalog sau va trebui sa sun pt a-l comanda?

------------------------
ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD

Mergi la inceput