Muzica in doi...(cu detalii)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Adria_ spune:

Foarte frumoasa muzica, multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

quote:
Originally posted by ymcar

quote:
Originally posted by mirachi

ymcar,nu cred ca cinismul ne imbogateste viata sau ne-o face mai frumoasa...



Nu, doar mai suportabila. E mai bine sa fi un pic cinic decat sa urli. Si e mai bine sa urli decat sa te spanzuri. Sau asta incerc inca sa ma conving, ca altfel contul asta nu ar mai avea proprietar.

My life stinks



Destul de off topic dar nu ma pot abtine...

Daca asta este suferinta din dragoste inseamna ca nu am suferit niciodata din dragoste si nici nu-mi doresc (desi eu credeam cu totul altceva).

Alina si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

E suferinta lui ymcar, nu e suferinta din dragoste. Nu te speria.

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luizza spune:

Fetelor ,ma scuzati dar eu sunt cam blondacare este nikul......sau poate nu am vazut eu bine,ac\olo este parola dar nikul..........mi-ar placea si mie sa ascult melodiile

Va multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vandal spune:

quote:
Originally posted by luizza

Fetelor ,ma scuzati dar eu sunt cam blondacare este nikul......sau poate nu am vazut eu bine,ac\olo este parola dar nikul..........mi-ar placea si mie sa ascult melodiile




parola este pentru decompresarea fisierului....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns artar spune:

E buna ideea lui vandal pt cei care mai cred in dragoste, din pacate la faza asta sunt cu ymcar...abia astept sarbatorile..ca sa treaca mai repede si sa scap de atmosfera asta de lugu-lugu pe care o tot vad in jurul meu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ficusia spune:

as vrea sa ascult si eu muzica de acolo dar nu stiu cum sa fac ca am urmat instrucziunile tale si nu merge.

Trebuie sa fie neaparta IE?

In alta ordine de idei va place Leonard Cohen?

Este favoritul meu.
Unii zic ca e muzica pentru gin, dar mie imi place, mai ales acum cind are vocea mai joasa


Later edit:
hai ca a mers la mine.
poate reusesc sa incarc si eu Leonard Cohen si il pun aici pe site?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaisanais spune:

Saru'mana pentru muzica! Foooaaarte bine mi-a cazut, ca sa zic asa!
Ymcar si artar(hmmmmm, ce bine suna ambele nick-uri), Sarbatorile nu inseamna lugu-lugu! O dragoste care pleaca, care va sa zica ca nu trebuia sa ramana cu noi, ca sa ma ''esprim''asa!Na, ca am pus floricele- dulcele! Scuze, fara intentie!
Ca sa ma intorc la un registru serios al discutiei, spun: prin prisma experientei mele de viata( ''fro'' 40 de ani de experienta! ca de viata , sa tot fie vreo 41)pot spune ca, daca n-am murit atunci cand viata a dat cu noi de pamant, inseamna ca mai avem ceva de facut aici! Ca, de exemplu, sa traim fiecare zi, asa, ca pe ultima zi(un fel de carpe diem, adaptat la sec.XXI), si , ca tot vine perioada sarbatorilor de iarna, sa invatam sa iertam,sa invatam sa daruim oamenilor din jur cate un pic din sufletul nostru....
Stiu, suna a ''bonboana'' fondanda de culoare roz, dar dincolo de cuvintele insirate de mine, chiar se afla o experienta de viata pe care multi dintre semenii mei nu si-ar dori s-o traiasca nici macar in cosmar(ca nu pot sa zic:in vis!).

Asa ca, revin: Multumesc, vandal, pentru ''cadoul mic pentru o seara in doi'' . Personal, mai astept astfel de cadouri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corsge spune:

Mie imi place mule DEPECHE MODE. De 15 ani ascult asta. Ii multumesc ca ma suporta cu acest gargaune si nu s-a impotrivit sa plec la concert. As fi fugit de acsa..si tot ma duceam!

Mergi la inceput