Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (121)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

LA MULTI ANI DIANA, DARIA SI ANASTASIA! Sa cresteti mari domnisoarelor!
LA MULTI ANI SPIRIDUSILOR NOSTRI, SA NE TRAIASCA!!
LA MULTI ANI ROMANIA. Sa traim bine noi. Tot noi... (adica ei, tot ei ).

Ma bucur ca au castigat spiridusii. Suna tare jucaus.
Ana, frumoasa urare, bravo! Si frumos ai aranjat pagina.
Da' stiu ca ati muncit azi-noapte...



Cristina, mami de Razvan Nazdravan (31.01.2006)
www.dropshots.com/astery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Mai fetelor vad ca v-ati tinut de cuvant si ati terminat capitolul aseara, bravo tuturor.
LA MULTI ANI TUTUROR ROMANILOR!!!
LA MULTI ANI sarbatoritelor de astazi Diana, nastasia si Daria, trei fete cucuiete frumusele foc, sa le dea Dumnezeu sanatate sa isi bucure mamicile.
Nu am citit ince ce s-a postat, revin dupa ce citesc.
ANA, felicitari si pupici pentru noul look al sectei, f frumoasa urase si decoruri.


Daca ceva se intampla o singura data, se poate sa nu se mai repete niciodata dar daca se intampla de doua ori, se va repeta sigur si a treia oara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

LA MULTI ANI DIANA, DARIA SI ANASTASIA!!!
SA FITZI SANATOASE SI VOIOASE SI SA VA BUCURATZI MEREU PARINTZI!!
DIA-PUPICI MULTZI SI DULCI DE LA EMMA SI MINE!!!

M-am distrat copios citind ce atzi scris si imi pre rau ca am lipsit-sper diseara sa nu se mai repete dc nu cuva suntetzi la baute de 1 dec.
Acum misun pe aici ca m-am trezit la 3 noaptea si nu pot adormi

Ursu- ne bucuram de vestile despre Raisa!

Anuntam si noi ca stim sa cantam si sa pastram ritmul dupa cantecele- incerc sa o filmez azi!

Denisa
Denisa ');si Emma Andreea (17 Ian.2006)

Emma Andreea
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

LA MULTI ANI TUTUROR ROMANILOR!
Mai ales Anastasiei si Dariei
... daca nu scriati Astery si Silvi,eu uitasem ca e si a Dianei are 11 luni

Am bagat nasul acum,ca trebuie sa apara mami si daca ma vede la PC vine cu dupa mine,ca avem de bucatarit ... pe al 12,apar musafirii.
Diana la 6,30 a fost sus ,a mai adormit ea dar doar pana pe la 9 ... asa as mai fi dormit

URSULINA sa pui film si cum va pupa Raisa,ca Diana nu serveste asa ceva ...
ASTERY cum e Razvan?
SILVI,dar tu?
ANA de Spania sper sa ajungeti cu bine si sa ne si intalnim!

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> 2 ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> 4



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Moni-distractzie placuta si spor la bucatarie, sa faci bunatatzi si sa trimitzi si la mine ceva,pleasee

Denisa
Denisa ');si Emma Andreea (17 Ian.2006)

Emma Andreea
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Anam- drum bun!
Silvi-pupicei dulci!
Florinini-vrem vesti despre David si pupici!

Denisa
Denisa ');si Emma Andreea (17 Ian.2006)

Emma Andreea
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

La multi ani papuselelor Diana, Anastasia si Daria si sa cresteti mari frumoase si sanatoase si sa-i bucurati pe parinti
La multi ani si tuturor ROMANILOR


Noi am fost tare matinale azi dimineata ...dupa ce ca s-a culcat tarziu s-a mai trezit si la 8 fara un sfert si am plecat la dr. eu adormita ce eram am uitata ca azi e 1 decebbrie si am mers degeaba pana acolo.Iarina tuseste si acum dar foarte rar ca are in gat ceva dar daca incepe sa tuseasca mai tare il sun pe dr. sa vina la noi, acum ii dau panadol sper sa treaca cu asta.
Silvi,Denisa, Monica,Asteryaro si tuturor mamiciutelor si spiridusilor cate un mare, mare.

ali
albume IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 9 luni
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=186e8133ba34a30320abcc&skin_id=0&large" target="_blank">INGERASUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Moni, multam de intrebare, Razvan este mult mai bine, s-a mai miorlait putin azi noapte, toata treaba asta se suprapune peste dinti, normal.
Va primi antibiotic 5 zile, ca sa fim siguri ca nu recidiveaza si apoi alte complicatii. Mi-e mila de el ca nu mananca, nu ca n-ar avea de unde slabi, dar stomacelul lui... laptele ala cu morcov este oribil, orez fiert cu morcov - asemenea... orez fiert cu branza calcica - bleahhhh... mai vedem.
Ingrid , multam de sfaturi. Nu ma supar, doamne fereste, oricand astept sugestii, critici, sfaturi, orice. Pai de unde sa le stiu pe toate?
Bee, spune-ne ce face Anushka! Sper din tot sufletul ca este mai bine. Ai incercat Hidrasec/Smecta, Furazolidon? Fac minuni. Sanatate multa fetitucai!
Fetele, v-am mai spus, faceti orice trebuie acasa, sa nu ajungeti cu spiridusii la spital, internati... Cea mai mare groaza a mea este ca nu m-ar interna cu el, asa este regula, daca nu-l mai alaptezi, adio!
Silvi, voi cum mai sunteti? Sanatate multa si voua!
Denisa, ai insomnii de graviduta, vad...

Cristina, mami de Razvan Nazdravan (31.01.2006)
www.dropshots.com/astery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Monica deci asa tu te petreci astazi...spor la treaba sa ai cu pregatelile.

Dar pe unde ati disparut gagici....?????????

ali
albume IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 9 luni
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=186e8133ba34a30320abcc&skin_id=0&large" target="_blank">INGERASUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Bee- cum se mai simte Ana?
Ali- pe aici,ma duc sa iau o prajitura eu!
Astery- da vad ca am, cam devreme au inceput insomniile , sper sa ma reglez insa..

Denisa
Denisa ');si Emma Andreea (17 Ian.2006)

Emma Andreea
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput