Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (121)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bombonicaaaa spune:

Ursu ca tot voiam sa-ti zic , mai pune si tu noutatzi cu Raisa sa o vedem si noi si mai povesteste-ne de ea

Oana de Iustiana Noemy(4.11.1999) si Jasmine Neidyn(28.12.2005)


JASMINE
www.dropshots.com/Bombonica" target="_blank">VIDEO 1 , www.dropshots.com/bombonica1" target="_blank">2

www.onetruemedia.com/shared?p=189e1555048a1ba8191351&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MY ANGEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Mamici de spiridusi,misiune indeplinita,trec la nani ca maine am puhoi de musafiri ...
ANA nu fi modesta


NOAPTE BUNA!

Ma bucur ca macar cateva ati fost p-aci in seara asta!

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> 2 ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> 4



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Noapte buna Moni!

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)

poze Tiberiu , www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete (1) ,www.dropshots.com/annasebe" target="_blank"> (2) , www.dropshots.com/anesebe" target="_blank"> (3)

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Ursulino s-a culcat Raisa papusica?

ali
albume IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 9 luni
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=186e8133ba34a30320abcc&skin_id=0&large" target="_blank">INGERASUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bombonicaaaa spune:

Noapte buna fetelor
Mai fumez o pipa si ma duc si eu nitzel in pat , mai vorbim maine .
Ana ai facut o urare super si noul look e

Oana de Iustiana Noemy(4.11.1999) si Jasmine Neidyn(28.12.2005)


JASMINE
www.dropshots.com/Bombonica" target="_blank">VIDEO 1 , www.dropshots.com/bombonica1" target="_blank">2

www.onetruemedia.com/shared?p=189e1555048a1ba8191351&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MY ANGEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Moni Nu sunt modesta deloc.

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)

poze Tiberiu , www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete (1) ,www.dropshots.com/annasebe" target="_blank"> (2) , www.dropshots.com/anesebe" target="_blank"> (3)

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

URSULINA - subtila ca de obicei

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> 2 ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> 4



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri_mik spune:

draga deea, cu toate ca ne-ampovestit azi, am uitat, spre rushinea mea sa spun: la multi ani! imi cer iertare, si ma scuz din cauza emotiilor de dinti. nu ai mei ai lui bruno. dar, din tot sufletul, la multi ani! asijderea tuturor andreelor si andreilor de pe langa voi!

szaboali, nici bruno nu vrea nimic, nici 4 labe,, nici nus tie ca picioarele se misca:) si ajuta la deplasat. deci, nu e catastrofa. toate la timpul lor.:)))

felicitam noua infatisare a topicului. ador spiridushi! sper ca ramanem asa macar un an:)

acu o intrebare... bruno are un dintisor jos. se vede bine. acum tocmapu a " erupt" dintele doi, incisiv sus dreapta, si cel de stanga scoate coltu. da jos e numa unu! sa ma ingrijorez sau pur si simplu asa are el dinti rebeli?

si acum, o urare din toata inima romancelor mele de net: sa dea domnul sa ramanem "impreuna" inca multi multi ani de aici inainte! asta asa, ca de 1 dec.:)

pupici, si noapte buna!

miri_mik, fericit mamik si bebe bruno, pestisorul auriu (28.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Miri Dinti rebeli. Categoric. Lui Tibi i-au dat mai intai incisivi centrali jos, apoi incisivi laterali sus, si apoi ce-i centrali de sus. deci....

Gata gagici, noapte buna!

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)

poze Tiberiu , www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete (1) ,www.dropshots.com/annasebe" target="_blank"> (2) , www.dropshots.com/anesebe" target="_blank"> (3)

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Miri pai Iarina s-ar tot plimba si ce bine mi-ar fi mie sa se poate deplasa singura si sa nu mai trebuiasca sa o tin eu ca pur si simplu ma termina si dupa o zi de asta sunt gata ca bateria.

Acum e mai bine ca e si sotul acasa , a intrat in concediu pana la primavara asa ca am sa ma mai relaxez si eu putin si poate pun si eu ceva kg. pe mine

ali
albume IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 9 luni
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=186e8133ba34a30320abcc&skin_id=0&large" target="_blank">INGERASUL NOSTRU

Mergi la inceput