Gravidute dupa laparoscopie

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Arianna_M spune:

Ai dreptate Uratica......sanatate k e cea mai importanta.....pentru noi si pentru bb nostrii.....


Asteptand un ingeras!

Lupta cu kg!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice_alice spune:

Poate stie careva din voi sa deschida cap2 la Gravidute dupa laparoscopie ca eu nu ma pricep.

la toate...si o primavara frumoasa cu multi bebelusi


TRYING TO MAKE A BABY !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna_M spune:

.....eu una nu stiu......


Asteptand un ingeras!

Lupta cu kg!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 77BEL spune:

Buna seara fetele,

Mama..... ce-ati mai scris azi pe-aici...........tocmai cind nu eram si eu pe faza......... si n-am fost prezenta la "birfa"....
Oricum va pup pe toate............

Flo.flo, sa sti ca pe mine nu ma mai doare nimic (doar ca tot mai singerez cind urinez).... nici nu cred ca m-a durut..... dar acu' chiar nu mai zici c-a fost (eu am 2 sapt. azi de la operatie). Asa ca mai ai un pic de rabdare ca TRECE. Nu te mai gindi, nu mai baga in seama si fa ceva, ocupa-ti timpul cu ceva ca te plictisesti si te gindesti la "prostii". N-ai inceput inca serviciul, nu?
Alice.alice tu esti bine nu? Urmezi vre-un tratament ceva.... sau ce plan de bataie ai?????
Arriana, inca o data, sa sti ca imi pare rau de sarcina pierduta, dar NU_TI PIERDE SPERANTA..... Va veni soarele si pe strada noastra, sa vezi?!?!?
Uritica, iti tin pumnii sa-ti iasa luna asta natural..... Faci un mic "sagetator" ca si mine. Si eu ma rog la Dzeu sa ramin luna asta ( dupa ce imi vine CM, ca nu mi-a venit dupa operatie)... si cine stie poate ne-ntilnim prin maternitate in Decembrie. Dne ajuta...!!!!

Eu m-am gindit ca dupa ce-mi vine CM sa incep sa fac monitorizari.... sa nu pierd timpul... Dr. mi-a dat 6 luni........... Voi ce ziceti???

Va pupik.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 77BEL spune:

Fetelor, vedeti c-am deschis eu subiect nou : Gravidute dupa laparoscopie - 2 ......

Va astept acolo....

Mergi la inceput