Bucurii de sept - oct 2006 (9)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eloise spune:

Woooow Beatrix ce perisor are Eric! Mai ceva decat Vladutu meu! E si foarte frumusel iar pozele sunt tare reusite. Mi-au placut mult cele alb negru.

Andra si Vladut (14.10.2006)
Poze cu Vladut
Cum a venit pe lume Vladut
Varsta lui Vladut

EU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lakioana spune:

Multumiri din suflet fetelor care ne-au lasat mici amintiri in guestbook-ul site-ului Rebecai. Roxanae, Cristina Nemes, Alessia, Anangel_Lexi, Lilina si Inni va pupa Riana Rebeca. Sa va traiasca si voua puii mici si sa va bucure in fiecare zi a vietii lor.

Lakioana mami lui Rebecca Riana (16.09.2006)


Lakioana mami lui Rebecca Riana (16.09.2006)

Minunea noastra iubita-Rebeca
www.totsites.com/tot/riana_rebeca" target="_blank">Avem pagina pe internet cu poze si jurnal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

quote:
Originally posted by Ignatica

katia ce dulce poate fi bebelina.
mirabelac ce face David? A "iesit afara"? sau tot in casa?


Ignatica


Am scris mai devreme, a facut varza haine, scutece si o patura... da' e fericit acuma... si papa si tza-tza...

Mirabela - mamica fericita de David (21.09.2006)
Pozele mele si ale lui David, www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">saitu' lui David
si povestea nasterii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

quote:
Originally posted by inni

Mirabela...i-ai fentat cu pozele din jurnal ?
Gripo


*********************************************

Inni mamica de Ami (29.08.2006)
www.totsites.com/tot/ami" target="_blank"> Amalia si paginutza ei



Si slide-ul de pe prima pagina e importat.

Mirabela - mamica fericita de David (21.09.2006)
Pozele mele si ale lui David, www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">saitu' lui David
si povestea nasterii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ignatica spune:

mirabelac ma bucur ca sunteti bine, nu vazusem postarea.

Eu nu stiu ce sa mai fac cu programul de somn al lui David. Doarme neintrerupt de la 15-16 pana la 21-22 si apoi se trezeste la 2-3 ore sa pape. Nu stiu cum sa il fac sa doarma mai putin ziua si mai mult noaptea. Nu il pot tine deloc treaz dupa ora 16. Tot incerc sa recuperez cate o ora pe zi, dar nu am cu cine vorbi.



Ignatica - mamica de David ( 29 iulie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

quote:
Originally posted by Ignatica

mirabelac ma bucur ca sunteti bine, nu vazusem postarea.

Eu nu stiu ce sa mai fac cu programul de somn al lui David. Doarme neintrerupt de la 15-16 pana la 21-22 si apoi se trezeste la 2-3 ore sa pape. Nu stiu cum sa il fac sa doarma mai putin ziua si mai mult noaptea. Nu il pot tine deloc treaz dupa ora 16. Tot incerc sa recuperez cate o ora pe zi, dar nu am cu cine vorbi.



Ignatica - mamica de David ( 29 iulie 2006)


Si al meu doarme ziua dar si noaptea, acu papa mai rar si ziua si noaptea, la 4-5 ore, nu e prea devreme????

Mirabela - mamica fericita de David (21.09.2006)
Pozele mele si ale lui David, www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">saitu' lui David
si povestea nasterii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gripo spune:

IGNATICA, daca incerci sa-i dai mai putin sa manance inainte de 15-16?

MIRABELA, pai asa e cel mai bine, asta e intervalul perfect.

DORI, mami lui RADU ANDREI 11 septembrie 2006

www.totsites.com/tot/raduandrei" target="_blank">poze
VARSTA RADU ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

Buna seara!

Lullabay, Roxanae, Amarantina, Gripo, Inni, Lilina, Alessia, Katia, Adameasca, Eloise, Alina Morostes, Ramomar, multumesc mult ca ne-ati citit povestea si ne-ati adresat atatea aprecieri. De asemenea multumesc din nou celor care ma intreaba permanent de starea de sanatate a sotului, maine vom avea noutati, sper din tot sufletul sa se gaseasca o solutie la boala lui.

Revin cu rugamintea de a pune si povestea lui Mathias in link-ul de pe prima pagina cu "Povestea nasterilor noastre...de dinainte...si ce urmeaza". Sau daca n-aveti timp, spuneti-mi cum si-o fac eu.

Sanatate la mamici si bebici!
Lili, mami fericita a lui Mathias (17.10.2006)

Poze Mathias

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Lili am pus eu povestea voastra !E superba!

Pupici!


Ioana de Alesio Andrei(08.10.2004)&Nicolas Mihai(17.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Si eu am citit povestea lui Mathias! Super, mi-a placut la nebunie! Sa va traiasca!
Pufy, are loc si povestea Mariei pe-acolo? Ca nici eu nu stiu s-o pun. O gasesti in link-ul din semnatura. Saru-mana!

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Botez, Varsta Mariei, Mariuta mamaruta,
www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Am si paginuta, Asa am venit pe lume

Mergi la inceput