Piticlontzi de iulie-august 2004 (204)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Roxi, stiu ca-i articol platit da' eu i-am dat lui Matei inainte, cand il luase viroza urat de tot si i-a trecut repede.Nu dati cu pietre, ca n-am nici un interes in legatura cu subiectul
Am uitat sa va multumesc frumos de urari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Robi, ma bucur tare ca sinteti multumiti de cum a iesit lucrarea ! Si de la mine si sa stapiniti sanatosi noutatile !!
Daria, da, mama, vreau, da-mi PM !
Roxi, eu is de acord cu tine apropo de articolele din media !!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 2006www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora__ spune:

Daria...cat a costat orga aia?Si ce jucarii mai are?De baieti,ceva...masini,trenuri...chestii...si ce preturi are?Si cum le trimite\?Ar fi bune niste poze,sa putem vedea oferta si vazandu-le,sigur ar avea ceva oferte

Nora

Comorile Norei Noi doi Costume carnaval Noutati

-------------------------
Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

ALICE, saru' mana!
IOANA, si eu ma gandeam la perne din alea, Matei e mare fan pernute mici, tocmai am luat vreo 3 din Metro, dar din cele cu fata detasabila, pentru nani. Noi dormim fiecare cu "puiul" lui de perna in brate si Matei ne-a mostenit, mai nou, le face inventarul seara, sa le aiba pe toate in pat, altfel nu vrea sa doarma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gama spune:

Multumesc tuturor, Alice, Roxanaz....
La multi ani ...RObertului mic!
In primul rand vreau sa specific ca daca reusesc sa ma mai gravidesc o data......vreau si eu sa nasc repedeeee ca Mitzura!!!
Cat despre tusea lui Matei, mai, incercaram muuulte siropuri, pana la urma am primit niste picaturi care au functionat in sfarsit dupa o noapte in care a tusit de 2 ori pe minut!
He,he, schimb de barbati????Am momente seara cand incep sa vreau acest lucru, sa-l schimb ptr o lunga perioda, mai, cand vine acasa si se lungeste cu toti 1,92metri in pat si asa sta inclusiv cand....se joaca cu copilu, si bineinteles ca se uita la dezbateri la tv, deh, el e obosit, si mai nou....il doare ficatu`!Are noroc ca ne iubim....caci altfel....Sa faca mancare??????he,he, si cand o manaca sta la tv!Hai ca sunt rea, asta e, bun si-asa!

si Matei(2.aug2004)
matei mai mic
octombrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Robi tu nu te-ai suparat ca am zis, da? pls! doar ca unele trebe sa fie nitel mascate...stiu si eu articolul citat de tine. oricum sa fie sanatosi ai nostri! si Patrick e indragostit de pernuta lui, o cara peste tot. in concluzie fata de perna trebuie spalata de 3 ori pe saptamana
Daria da sa stii ca poti veni si tu incoace
Magda hihihi ce simpatica ai fost cu latitul la tv.....asta e, tre sa ii iubim ca-s ai nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Ei, Roxi, cum sa ma supar, mai ales ca ai perfecta dreptate ca doar am lucrat in mass-media si stiu cum e cu astea, dar lasa-ma sa cred ca nu-s mama denaturata daca n-am vaccinat baiatul .
MAGDA, sanatate multa lui Matei si LA MULTI ANI si din partea noastra, ai incercat cu Fluimucil pentru tuse, combinat cu vitamina C?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

daria, cit costa?

Carmen, Ilinca, Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adema spune:

Am intrat fiindca a ajuns pana la mine vestea cea mare despre Mitzu! M-a emotionat teribil! Din partea noastra, felicitari si mii de pupici! Sa fiti sanatosi si fericiti!
Imi e rusine de voi ca intru atat de rar, dar ...nu mai fac fata cred...Codrut, nu numai ca e un maaare cocotat si trebuie pazit/urmarit non-stop, de vre-o saptamana e extrem de miortait; bazaie din orice fleac (si daca i se rasuceste manecuta sau pantalonul nu-stiu-cum!), nu vrea sa doarma la pranz, iar noaptea se trezeste plangand.Ieri noapte la 1 urla ingrozitor, nu mai vroia sub nici o forma in pat, ci plimbat in brate prin casa.De groaza! Asa ca eu sunt ca pusa pe sarma si mai rau e ca am cam atins limita rabdarii..Sper sa treaca perioada asta cat mai rapid!
In rest...vorbeste cum nici n-as fi crezut, e innebunit dupa carti si ma pune intr-una sa ii citesc povesti, imi sterge praful prin casa(), si alearga prin gradina cat il tin picioarele.
Am inceput sa ma gandesc la cadoul de Craciun si sunt cam in pana de idei.As fi vrut un joc mai..."educativ" si care sa il si tina ocupat cat mai mult timp.Aveti ceva idei?
Va imbratisez pe toti/toate si sa stiti ca ma gandesc deseori la voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Adema - ceauuu la voi :-) Ce bine ca mai dai un semn. Pupam saltaretul Io ma mai gandeam, apropos de cadouri, la laptop dintr`ala de copii ca alte idei nu-mi vin nici mie ...
Carmenp - nu ie ieftina, dar ie ieftina in comparatie cu un plus SchoobyDoo ... 1 mil. juma`.


Daria & Giulia (2004 08 16)

Mergi la inceput