Clipe din trairile sufletelor noastre... (12)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

Brenda, Gaudeamus e pana duminica asta pe 26 nov.

Programul de vizitare este urmatorul: miercuri - sambata, zilnic intre orele 10.00 si 19.00, si duminica;, intre orele 10.00 si 16.00.

Mai multe informatii aici: http://www.gaudeamus.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Neatza,copii!
Iaca o www.corgilabs.com/ebacafe//coffee.jpg" target="_blank">cafea fierbinte si niste www.vegfamily.com/images/product-reviews/our-daily-muffin.jpg" target="_blank">prajiturele aromate.
Cea mai potrivita atmosfera de a sta la o sueta de dimineata.
Dar scurta,ca eu,una,am muuuuulta treaba astazi.

Desi e tare urit afara, va doresc o zi minunata!

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ameera spune:

Am intrat si eu pe fuga sa zic , sa va urez o zi buna si spor la munca! Mmmm, si mi-au facut cu ochiul si prajiturelele Brendei..
Sper sa pot ajunge si eu la targ, dar mi-e teama ca mai mult o sa-mi fac sange rau, ca situatia financiara e asa de abastra...
Pupici tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Si eu vreau la Gaudeamus!!! Imi plac expozitiile la nebunie, e drept, la noi se organizeaza destul de putine, dar mergem la fiecare cu copiii. Odata am fost chiar si la o expozitie de serpi
E urat si la noi, am si adormit dimineata, abia am ajuns pana la gradi... si am dupa masa sedinta cu parintii tot la gradi, alta ocazie de muls parintii

ex- gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cati 73 spune:

Da,Gabi, scapatul de ...bucatareala te face sa te simti mai bine, dupa ce ai scapat de un sot nashpa...

Am uitat sa va spun ceva: in weekend-ul trecut am fost la o petrecere de logodna, pentru prima data dupa divort.Singura.M-am distrat, erau rudele mele acolo, dar...nu prea mi-a placut! Am ajuns la concluzia ca imi place sa fiu insotita, chiar daca respectivul nu "participa " efectiv la eveniment (imi place sa dansez tot timpul la petreceri!!!)Am avut un sentiment ciudat...Voi cum va simtiti cand mergeti singure undeva?(Nu ma refer la cumparaturi, ca acolo toate ne simtim bine singure!)

In alta ordine de idei, m-a sunat Kuki si mi-a spus ca nu am mentionat faptul ca baiatul meu poarta ochelari de o vreme...Asa e, am omis, e un frumos si cu ochelari! Deci, ea e Big Brother acum!

Va pup, paaaaaaaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Cati,eu merg singura la petreceri in mica gascuta de prieteni pe care o am.Toti sint familisti,dar trebuie sa recunosc ca nu m-am simtit niciodata singura printre ei.Depinde cred eu si de anturajul pe care il intilnesti acolo.

In alta ordine de idei,cam naspa sentimentul asta de "big brother",deci Kuki,daca vrea si ii face placere,sa vina sa scrie singurica ce are de spus.
Daca nu.....nu vad rostul pt.care ar face pe "big brother",este exact ceea ce afirma ea ca nu ii place,"sa te simti urmarit si controlat"(citat)

Am plecat,va pup!



BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Adevarul e ca ultima mea iesire cu el a fost de revelion, si a fost cam nasol. El s-a pilit ca e obicei si m-a facut de rusine.
De atunci nu prea am fost la petreceri, si daca mai ies undeva, merg cu careva dintre anexele mele:) sau cu amandoi...

ex- gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

Mai, acuma.. sincer... daca la petrecerea respectiva este cel putin un barbat singur si simpatic care eventual imi face si putina curte, ma simt tare bine . Daca insa merg singura intr-un loc sau la vreo ocazie unde sunt numai cupluri-cupluri si nimic interesant de vanat ma deprim destul de repede :-))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cati 73 spune:

Exact , Eliza!

Brenda, esti rautacioasa si neintelegatoare!!! Si nu mi-a placut deloc cum a sunat postarea ta!!! Fara suparare!Nu ca as apara-o pe Kuki (chiar n-am de ce, dealtfel nici nu a facut ceva care sa necesite acest lucru)!

Maine o sa fiu ocupata, asa ca va doresc tuturor un weekend linistit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

O intrebare pt mamici de copii mai mari: ai vostri cum au "inghitit" faptul ca au devenit copii cu un singur parinte?

ex- gabibarta

Mergi la inceput