Oligospermie(26)- putini da'(ne)buni!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns juliada spune:


salut fetele,
As vrea sa stiu daca stiti ceva de testul de fertilitate pt. barbati,cat costa si unde se gasesc,
informatile le-am gasit pe aici:
http://news.softpedia.com/news/Primul-test-de-fertilitate-pentru-barbati-disponibil-in-magazine-ro-15907.shtml

http://reclama ilegala - conmsidera acesta un avertisment/newsdesk_info.php?newsPath=10&newsdesk_id=64&osCsid=be455634f41139622719cb55188983b4



http://www.genosis.com/fertell/


Va multumesc si sarbatori fericite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

juliada
Nu cred ca in Rom. se comercializeaza asa ceva!Cand vor ajunge...sigur nu scap si iau ...asa macar de comparatie! Dar parerea mea e ca tot spermograma e sfanta!
dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns juliada spune:




Multumesc Dany,ziceam sa fac un test pt. el,desi nu cred ca are ceva
ca mai am un copil,dar au trecut ani de atunci si ma gandeam sa fac asa de proba,oricum o sa ramana un semn de intrebare si trebuie sa stiu.
numai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greuceanu spune:

Liana, mersi ca te mai gandesti la noi.Lucrurile nu merg bine pe nici un plan.Brancuim si prestam in continuare si ne lasam la voia Divinitatii. Raze.Hm...
Iti trimit tie o raza pentru ca meriti.Esti aproape sa stii.Foarte aproape.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns barbye spune:

Ce faceti? Imi va lua ceva timp ca sa fiu la curent.
nusy merci de invitatie.
Vreau si eu un Dr. ginecol. care are cat de cat habar de TVMC.( diag. meu)
Greucene nu stiuu ce faci cu raza aia dar baga si la mine una express.
Pupici la toti....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

wau Barbye, Bine ai revenit!



Un buchet de flori si un pupic dulce. Ce mai faci? Chiar ma intrebam ce mai faci si aveam de gand sa o intreb pe Liana. Cum mai esti? Tradu-mi si mie diagnosticul tau si poate te ajut cu un raspuns.

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns thea_m spune:

Bine ai revenit Barbye! Imi era dor sa iti vad postarile si cred ca cei ce te cunosc se vor bucura si ei la fel de mult. Numai bine iti doresc!
Salutari tuturor, in special mai vechilor colegi de suferinta, dar si celor care au trecut in tabara taticilor si mamicilor!

Teodora

Poze

Aniversare 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Revin, o idee a mea este sa o contactezi pe mail pe dr Dracea Laura. Sunt sigura ca vei primi un raspuns. Adresa de mail este ldracea@rdslink.ro (atentie ! la inceput e litera l de la Laura nu I de la Ioana).

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Barbye, ma bucur din suflet ca ai acceptat invitatia si ne-ai scris!
Raze de soare iti trimitem toate,daca e nevoie,numai sa fii tu bine .
Despre ginecologi buni...eu ,in Bucuresti n-am fost la niciunul ,dar se tot vorbeste pe aici despre urmatorii: Tutunaru, Cocei,Moisa, Dracea...problema e ca dureaza putin cu programarea,pentru ca -fiind buni- sunt foarte aglomerati.

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns barbye spune:

Multumesc pentru primire. La Dr. T am mers si eu inainte de accident. Dar vreau un medic care are habar pentru Traumatism vertebral medular complet (TVMC).pentru ca in situatia mea ultimul CM a fost septembrie. Dar asta nu inseamna ca a venit barza ci este o dereglare hormonala sau sar putea sa nu mai vine niciodata.

Mergi la inceput