Bebelusi de ianuarie-februarie 2006 (112)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LunaNoua spune:

Bianca, sunt o comoara copii astia ai tai Ce mandra de Sandra de Dani

DeeaDesign webshots www.dropshots.com/LunaNoua" target="_blank">dropshots www.dropshots.com/LunaNoua1" target="_blank">dropshots1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

dana_ene, cand e lasata secului?
cica tre' sa mergem si noi la nasi cu ploconu?

Toanca si Matei Alexandru 06.01.2006

poze

http://www.dropshots.com/toanca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Toanca azi este...dc citesti mai sus pricepi tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LunaNoua spune:

Toanca, azi mami !!!!!

Silvi, misto faza. Noua de obicei ne deschide usa de la Tico si ne ia maruntisul de parcare

DeeaDesign webshots www.dropshots.com/LunaNoua" target="_blank">dropshots www.dropshots.com/LunaNoua1" target="_blank">dropshots1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LunaNoua spune:

Irinoooo .... de Mario

DeeaDesign webshots www.dropshots.com/LunaNoua" target="_blank">dropshots www.dropshots.com/LunaNoua1" target="_blank">dropshots1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LunaNoua spune:

Miri !!!!!!!!! Multumesc mult!!!!
Am primit felicitarea de la tine, esti GROZAVA !!!! Mi-ai facut o surpriza tare, tare placuta !!!!!!!!! Unde esti? Ca nu te nimeresc pe messenger...

DanaSt, iti multumesc mult de urari Ce mai face ginerica??? Ne e dor de el tare de tooooooottttttt. Mai da-ne vesti, ca ne ofilim de dor... si ... poate cedam insistentelor altor cavaleri Uite ... Bruno deja e pe lista oficiala de asteptare...Am si cerere scrisa de la el

DeeaDesign webshots www.dropshots.com/LunaNoua" target="_blank">dropshots www.dropshots.com/LunaNoua1" target="_blank">dropshots1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

hEHEHE dc v-as spune si eu cat imi plac mie copiii...pai eu nu as putea sa zic ca unul eurat sau frumos sau dragutz ca mie imi plac toti fara exceptie...acum pe bune.
Aoleu...iar tipe mma cica sa ma las de prostii si sa pregatesc masa...hai ca fug.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

irinadum

Toanca si Matei Alexandru 06.01.2006

poze

http://www.dropshots.com/toanca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

Salutare!
Deci am avut eu drepatate ca era Bia a Catalinei. A...si trebuie sa vad poza noua daca este.
HE HE...Apropos de masini furate...mie mi-au furat Dacia acum 2 ani din fatza blocului din cantrul Iasului..zona rezidentiala deh...si am gasit-o peste 6 luni dezmembrata rau de tot..motorul cel putin...varza.in rest totul ok..scaune, volan... Desigur cu toate cunostintele prin politie hotii NU AU FOST gasiti...asta e. nici asigurare nu aveam. acum masina e ok, merge e folosibila dar nu o mai conduc eu.Mi-am lauat alta la care i-am pus alarma si asig casco. macar sa stiu o treaba. asta e la noi.

in rest ioana e ok, acm doarme dragutza...nu o sa credeti dar aseara a dormit la 6 si ceva si a dormit pina dimineata la 7 jumatate...timp in care a topit 200 ml de lapte in somn...ca nu o mai trezeste pe maica-sa de mult.

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

poze Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

He he ,am stiut eu ca daca o speriu cu sexosul de Tibi isi baga repede nasul p-aci cuscra Irina Deci azi ai scuza cu finii,sa vedem maine ce scuza mai gasesti Deci astept filmul promis
CANDA ma bucur ca m-a ajutat memoria de data asta,oare incepe sa revina la normal?
DEEA nu te mai indragosti tu atat de Mario,ia vezi de ai de stau la coada

Diana papa taitzei cu branza dulce (in tzarc fiind ) Si acum a intrat Ghitza in sufragerie si a exclamat "TATA"

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> 2 ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> 4



Mergi la inceput