Produse Capra Nera

Produse Capra Nera | Autor: AngeliquedeS

Link direct la acest mesaj

Ati auzit de ele? Ati folosit? Ce parere aveti? Eu am aflat abia acum 2 saptamani de existenta lor si am descoperit cu uimire ca sunt de 4 ani in Romania. Eu sunt multumita de ele, imi plac chiar foarte mult. Ba chiar cochetez cu ideea de a deveni reprezentant. Dar as dori sa aud mai multe pareri de la cele care ati auzit sau ati folosit.

Pupici,
Angelique

pozele mele, povestea nuntii, luna de miere

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristinutza_ale spune:

eu am luat doua creme si o masca si nu am fost deloc multumita de ele...chiar daca sunt atat de laudate...cremele alea apa de ploaie ...si masca miroase frumos...si atat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Acum aud prima data de ele.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001" target="_blank"> Salvati viata unui copilas oferind 5 euro la teledonul umanitar

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns x_alinutza spune:

Nici eu n-am auzit! Unde se gasesc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

Vrem detalii! Ce firma e? Un MLM?Un link, ceva...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Da, este MLM. Dar spre deosebire de celelalte afaceri de acest gen, nu se merge pe principiul inscrie la randul tau cat de multe alte persoane poti si din venitul lor iti revine si tie, gen piramidal, ci este un numar limitat de reprezentanti, 1000 pe tara, numar ce se apropie de sfarsit, am inteles ca acum sunt cam 800. Ce imi place mie este ca odata inscris esti pe cont propriu, adik nu te bate nimeni la cap sa inscrii pe altii, si din ce vinzi, ai comision 25%. Produsele mi se par super, mai ieftine decat la Amway, care mi se par astronomice, oricat ar fi de bune produsele (eu una nu am fost foarte incantata) si gama este mult mai variata. Adica textile, lenjerie de corp, cosmetice, bijuterii, lenjerii de pat, perne, pilote, produse de gospodarie etc, de toate, mai putin incaltaminte. Eu am postat aici nu ca sa fac reclama, site-ul lor imi apare a fi in constructie, dar voiam sa aflu mai multe amanunte, daca e cineva care foloseste si care e multumit. Postarea cristinutzei recunosc ca m-a dezamagit. Eu le-am incercat si am fost multumita, dar stiti ca de gusturi nu se dicuta. Eu am intrat aici www.capranera.ro, daca e reclama rog moderatorii sa stearga. Momentan vad ca este in constructie. Daca nu este voie, puteti cauta pe google.

Pupici,
Angelique

pozele mele, povestea nuntii, luna de miere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabyHila spune:

Pe mine ma apuca rasul: cosmetice Capra Neagra????
nu o luati va rog ca lipsa de respect. mi se pare doar un nume f nasol ales. marketingul e ineficient la oamenii astia.
mie nu imi inspira incredere tocmai ca au numar limitat de distribuitori. parca e o organizatie secreta.

Nu te duce la somn nervoasa! Stai treaza si cearta-te!

Zusammen mit Bogy , Mau-Mau,Schnappi unds kids

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristinutza_ale spune:

aaa , am uitat ,mi-am luat si niste papuci care aveau in talpa urzica care cica relaxa picioarele..si am dat vreun milion pe ei si erau la fel ca aia din piata care costau 200.000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Eu folosesc o crema de la CapraNera, antirid pt ochi si o masca. Sunt f. multumita de ele si am mai multe colege care folosesc produsele si sunt foarte multumite.
Cea mai multumita sunt de lavetele profesionale care le au (lavete de geam, de praf, de faianta si gresie), pot sa spun ca de 3 ani de cand le am nu am mai cumparat niciodata solutie de curatat geamurile, se curata cu ajutorul lavetelor numai cu apa.
Preturile sunt cam mari, mai ales la haine (de care nici nu prea sunt incantata), dar unele produse mi se par de o calitate f. buna si deosebite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naturaspirit spune:

M-am simtit nevoita sa intervin.
Chiar astazi am fost la o prezentare CapraNera si mi-am cumparat o pereche de papuci cu urzica. Costa vreo 200.000 lei vechi, pret de vanzare. Pretul cu reducere e in jur de 145.000. Si nici nu se compara cu cei din piata, care efectiv put a petrol. Nu stiu de la cine ai cumparat tu cu un milion; ori ai fost pacalita, ori nu-ti mai amintesti cat ai dat pe ei.
Citez de pe eticheta produsului "compozitie: talpa: 65% urzica+35%bumbac; caputa 90% bumbac+10% poliester".
Am luat si eu papuci din piata sau din supermarket. Ma ustura nasul de la mirosul de petrol, iar dupa cateva zile incep sa se dezlipeasca. O sa mai intru pe forum sa va spun cum se comporta papucii Capranera.

Iar despre sistemul MLM din Capranera nici vorba ca ar fi cu circuit inchis...cu numar maxim de persoane pe tara si alte povesti de genul asta. Reducerea e de 40% din pretul de lista, nicidecum 25

quote:
Originally posted by Cristinutza_ale

aaa , am uitat ,mi-am luat si niste papuci care aveau in talpa urzica care cica relaxa picioarele..si am dat vreun milion pe ei si erau la fel ca aia din piata care costau 200.000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolcebaby spune:

Fetelor as vrea si eu sa-mi achizitionez niste produse cismetice de la capra nera dar nu stiu unde au magazin de prezentare in Bucuresti

STIE CINEVA?

Mergi la inceput