Loc de intalnire al vechilor aspirante - cap.5

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Pia
Unde ati fugit fetele?dau de baut si nu apare nici una?

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

Io-s acilea
ptr Tumpi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pia spune:

tot pt.Tumpi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tmihaela spune:

suntem aici tumpi,dar sa stii ca noi astea cu burtici s-ar putea sa va lasam nemincate si daca ne mai dai si suc fara acid s-ar putea sa facem paguba.ici la fete si felicitari noilor gravidute

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalucaN spune:

Am venit si eu la o tratatie, asa mai pe la spartul targului.
Am avut azi o zi..... de kkat. Bine ca se termina.
Mey , dar Rozi ce mai face?
Mihaela, pupicei pe burticei
Brrrr, ce bine ma simt, nicaieri pe forumul asta nu m-am simtit asa de free sa impart pupicei in stanga si-n dreapta ca aici. Si tare-mi place
Nu stiam ca mararul are prprietatile expuse de voi. Parca as face si eu o cura



Raluca si bursi Catalina (3.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Servesc si eu un paharel moama ce mai tin minte berea aia tuborg care a facut o pizza sa alunece la Tumpi acasa, si o aspiranta sa se ameteasca fara sa stie ca e burtoasa deja tumpi, scoate pozele de la naftalina ca mi-am schimbat compu si n-am salvat adresele favorite.

Raluca, Rozi e pe la legislative. Cred ca a revenit in campul muncii si pe DC dupa ce a lipsit de aici o perioada.

Tumpi, ne uite ca nu mai am solutie, daca scartaie si asa, nu stiu ce sa-i faci. Dar nu te mai apuca sa ridici de el ca ramai intepenita de tot.

Anca, culmea e ca la Filipu' chiar a fost de-a latu patului, evident tot din cauza scartaitului si pentru ca era in miezul zilei, am zis sa nu ne dam chiar asa in spectacol

Andreea mamica lui Filip Stefan
bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sorina7 spune:

salutari tuturor...iaca imi mai bag si io nasul, nu stiu de ce, ca am corabiile la apa, da poate chiar d'aia...vorba lui Ralu cu ce zi am avut azi...poate un pat la orizontala sau verticala m-ar remonta
Mihaelutza, te pup si pe tine si pe bebeul tau frumos si nu te mai stresa, o sa fie bine totul
vad ca va-ndopati de numa, LMA Tumpilina, io pas ca cica m-am apucat iar de cura...poate d'aia am nervi

tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Hai salut gagici!
Am inceput si eu sa merg din nou la birou asa ca o sa scriu mai des de acum...
Ma bucur sa vad ca v-ati readunat si scrieti asa de multe... Poate in primavara asta ne-om intalni si noi ca pe vremuri sa mai sporovaim ...
Ancuto cand "poti" tu da un semn ca vreau sa vb ceva cu Maria Ta!

lachi 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

m-am adunat si eu de pe drumuri si tare imi place cand citesc ca va adunati pe aici.
Androixo si nu numai berea aia,da si campari ala tare bun era.Si stiu eu cine bea bere, o anumita persoana care era cu picaturile de nas dupa ea.Ref. pe de-a latul, rez eu.Sunt atatea locuri in casa ne incercate
Hai ca am sa caut pozele si iti dau PM cu adresa, ca aici nu le mai pun ca prea multi sunt cu ochii pe mine.
Fetele care au corabiile la apa, ia luati de aici, sa treaca.
Mihaela, e destula mancare, asa ca nu-mi fac griji, papa cat iti doreste sufletelul.

EDIT:am vb cu Rozi, cum termina cu salariile a zis ca vine si ea

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalucaN spune:

Tumpi, trimite-i poza aia cu pernele pe fata. Sa vedem, recunoaste personajele?
Hai Rozi, mai zi-ne si tu cate ceva.... Ce-ti face Victoras? (sper ca nu gresesc, asa-l cheama, nu?)

Raluca si bursi Catalina (3.10.2005)

Mergi la inceput