Loc de intalnire al vechilor aspirante - cap.5

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Relya spune:

Tumpi multumesc.

Va doresc un weekend linistit...si cu nitica zapada !

toate fetele fara deosebire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:


Ce e treaba asta pe aici?Haideti , desteptarea.Daca eu apar mai tarziu inseamna ca voi nu mai apareti delc?
Iaca ca va dau trezireau va dati lovite ca nu e frumos.
O ceva?o,desi e cam de dimineata, sau ce va doreste inimioara?.

Va astept la o sueta

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sorina7 spune:

helau helau, nu am rezistat chemarii...Tumpilina ..ce faceti voi, chiar asa nimeni nimic...
la noi e zapada, sambata m-am simtit ca intr-o poveste, am mers printr-o padure, totul era alb, stanga dreapta copaci, numai noi pe drum si pe dreapta la 5 m de sosea, 2 caprioare frumoase foc...parca si acum vad peisajul feeric !!!

va pupic si mai iesiti din barlog, ca imi e dor de voi !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relya spune:

Prezent !

toate fetele fara deosebire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sorina7 spune:

Mirelusha, asta-i tot ? da ce faci draga mea, te-ai bulgarit cu frumuselu tau de baiat ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relya spune:

Sorinush ,
La noi n-a nins deloc. E chiar caldut afara. Mai devreme , cand mi-am luat plodu de la scoala, erau vreo 8 grade. Asa ca pana la bataia cu bulgari ...mai e !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Hai fetele, mai cu curaj.
Sorina, Relya, bravo, ati spart gheata.
La noi nu mai ninge,deja incepe sa se topeasca zapada.Asta e, bine ca am avut si putina zapada pe anul asta.
Restul fetelor, ce faceti?Unde ati disparut`?
Va astept....

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sorina7 spune:

mai dragutzelor, apropo de barlog: nu mai stiu nimic de mult timp de TMihaela, stiti ceva de ea, e ok ?
si de Laurici cred ca de vreun an nu mai stiu nimic, of-of...ce iti e si cu fetele astea, ma fac sa le indragesc si apoi dispar o perioada luuuungaaaaaa...si Ardit, a venit de ne-a sorcovit de Anul Nou si apoi gata....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Vale, vazusi ca ai scris, dar pe cuvant de pionier daca iti vad mesajul.
Sorina, le-am trimis si Mihaelei, Afroditei, Laurei cate un mesaj.Acum sa vedem daca apar.Laurei i-am trimis si ei pe e-mail,dar mi s-a intors mesajul.Daca sti tu o alta adresa decat cea cu care e inscris aici.Afroditei i-am trimis PM, ca nu avea adresa de e-amil activata,dar am sa o caut in agenda si am sa ii trimit si pe e-mail.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Salutare gagici!
Vale

Eu sunt rupta ca de 3 zile il sarbatorim pe sotiorul meu (sambata chef mare, duminica cu familia si azi noi 3) ca azi schimba prefixul.

La noi bate tare vantul si mai vine cate un fulgusor.Iarna asta se tot screme sa vina si nu reuseste deloc



Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput