Loc de intalnire al vechilor aspirante - cap.5

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Pe mine ma asteapta un an foarte greu de aceea va doresc voua ce-mi doresc si mie adica : un an nou plin de bucurii, sperante si realizarii, multa sanatate si putere de munca , multa perseverenta in realizarea visurilor iar bebelusul sa apara cat mai devreme in viata voastra!! La multi ani!!
Ardit, bine ai revenit!!Vad ca ai acelasi plan de bataie ca si mine, mergem impreuna la Odisee... si la Adoptie... fata.

Va pe toate.


Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

La Multi Ani!

Lume buna,lume buna!Ardit gbine revenisi printre vechituri,iti tin pumnii sa iasa cu oki la FIV si sa fie totul biner si cu adoptia!

Sa aveti un an plin de realizari marete!



"La vita e bella"
poze
marea inghetata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana1971 spune:

LA MULTI ANI! de la o veche si inca optimista aspiranta. Doresc un an nou cu sanatate si cu bebei sanatosi, celor care nu avem inca, iar celor care au reusit sa fie fericite si sanatoase si ele si copilasii lor.

Cu drag

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns thea_m spune:

LA MULTI ANI dragi aspirante! Sa aveti un an plin de bucurii si de realizari, cu cat mai putine necazuri.
Va multumesc pentru felicitari, imi incalzesc inima!
Ardit bine ai revenit, iar planul tau sa se realizeze cat mai curand!
Lachi da, cam in aceeasi perioada " am comis-o", tu ai putin mai mult timp fericitul statut de graviduta. Si vom impartasi la mamici temerile si bucuria de a avea gemeni. Da, pe 28 decembrie am avut fericirea sa vad la eco doua punctulete. Abia astept sa le aud inimioarele pe 9 ianuarie, asta daca s-or auzi la eco de la Giulesti la 7 sapt. si 2 zile cat voi avea atunci.

Teodora

Poze

Aniversare 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

LA multi ani, un an noua plin de fericire si implinire si mai aes cu doua liniute.
Thea, felicitari inca odata,asta da bucurie.Asta ne arata ca cineva acolo sus exista si are grija de noi, doar incredere sa avem.
Ardit, pup fata,sper sa intri mai des pe aici.Ti-am trimis e-mail da nu mi-ai raspuns.
Pup toate fetele.

PS;ancaw, arata-ti putin fatuca prin zona ca tare dor imi e de tine.Da un semn pe ym.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

La multi ani 2007!
Va doresc ca anul acesta sa fie anul marilor impliniri!

Am pus poze noi de la Rev si de la Craciun.

la toata gasca

Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Ce mai faceti duamnelor?



Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relya spune:

Intru si eu sa va urez La multi ani si sa aveti un An Nou cu sanatate, noroc, liniste si impliniri !!!!

Am fost tare ocupata si am lipsit o vreme pe DC . Acu aflu noutati ..Dar ce noutati !!!!

Felicitari, Thea !!! ma bucur tare, tare mult pentru tine Sarcina usoara

Ardit, fata frumoasa, ce dor mi-a fost de tine !!! bine ai revenit

toate fetele fara deosebire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sorina7 spune:

no servus dragelor si LA MULTI ANI !
pai chiar pe pagina 3 am ajuns ? chiar asa ?!
toate suntem in butoi sau nu ne mai este dor una de alta ?

pai uite ca pe mine m-o apucat dorul si tre sa zic adevarul: de toate imi este dor, dar cel mai tare de Anca Wish de care nu mai stiu nimic de mult !

Relya, io la tine as veni cu un dar de casa noua, dar cum am o lene mare de tot, iti urez sa o stapaniti sanatosi si sa o umpleti de copii !

Pe mamicile de gemeni Thea si Lachi le pup de 4 ori, ca asa se cade !

Ardit, asta a fost tot ? pai dupa atata vreme credeam ca umpli paginile pe aici...mai spune-ne ce si cum.

Asi, Vale, Floricel, tumpi, dana p, Androix, Dandana, MirelaV, Oana_B, Ioana, aime ce mai faceti ?

Georgiana, Laurici, Sehe, irinacodrina, Gogosarel, Alexa Ioana si alte asemenea aparitii rare, care mai e viata voastra ?

pupicei tuturor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns thea_m spune:

Relya multumesc pentru urari.
Sorina iti reintorc pupicii inzecit!
Noi suntem bine, avem 8 sapt., activitate cardica ritmica a ambilor embrioni, unul are 10,5 mm, celalalat 9,1 mm.
Va salut din mers. Tot la aspirante intru mai intai sa citesc, sunt atatea burtici si mi-e greu sa-mi gasesc locul acolo asa ca, din cand in cand, mai intru sa vad ce faceti.
pe toate!

Teodora
7+
Poze

Aniversare 2006

Mergi la inceput