Loc de intalnire al vechilor aspirante - cap.5

Loc de intalnire al vechilor aspirante - cap.5 | Autor: asi

Link direct la acest mesaj

Va invit sa continuam sueta aici ca pe vremuri...




Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Salutam si vechile aspirante. Imi e dor de voi fete frumoase.

de la Mihnea cel nazdravan ptr toate aspirantele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Sorina,acum am vazut vestea cea rea,imi pare tare rau!


"La vita e bella"
poze
marea inghetata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sorina7 spune:

Mersi mult dragelor, ma ajuta vorbele voastre...mai ales ca suferim in tacere si eu si sotul, ca nu am spus la nimeni...stiam eu ce stiam...
Liana, bafta maxima si tie la FIV, sau "nagy bafta" ca atata stiu si am inteles ca in HU il faci, sa aud vesti bune !
Asi, ce face Razvanelu ?
Vale, tu ce mai faci, cand intri in cursa FIV, ca parca imi amintesc ca vroiai si tu sa incerci ?

pupici tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Sorina,mi s-au cam naruit sperantele de FIV,cel putin pentru moment,din lipsa de "timp"
Vreau sa reincep sa ma duc la dr.pentru problemele uzuale,CM prea scurt si ca durata si cantitativ,prin ziua 16 se pregateste sa vina daca nu folosesc utrogestan..si tot asa.Imi storc creierii la care dr. sa ma mai duc....d'ale mele.Cred ca sunt printre putinele care am schimbat fro 5-6 doctori pana acum.Nu am feeleng-ul ala cu ei,sa simt ca ma pot baza pe ei,ca au solutia corecta pentru problema mea...adevarul este ca m-am cam saturat de umblat.

Pup iu!

"La vita e bella"
poze
marea inghetata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Sorinachee multam mama...hai zambeste asa..ai sa vezi ca vei reusii ..de fapt vom reusii toate pana la urma..
cu riscul ca voi fi injurata de tine vale...io iti spun ca vei reusii cat de curand chiar daca nu mai ai "timp"..chiar daca nu mai crezi in anotimpuri chiar daca ma injuri
asi si pe Razvanel de 2 ori
"Doamna"
Monica da si pe globuletz

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

Sorinache, imi pare tare rau. Sincer, eu nu cred ca varsta are vreo importanta. Raman femei gravide si la 45 de ani si nasc copii sanatosi.
Nu ti-au dat nimic pentru sustinere?


Pup toate fetele!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sorina7 spune:

Ancutza, mersi.
am luat tratamentul minune din timp, de data asta nu cred ca problema a fost sustinerea, inca si acum mai simt hormoni suficienti in mine (nasoala senzatie)...dar se pare ca sunt mai mari riscurile sa apara anomalii cromozomiale la varsta asta si embrionul care nu e ok e respins sau resorbit de organism.
Vale, trebuie totusi sa insisti sa gasesti un dr. pe placul tau. Nu vrei sa incerci si natural ? ceva gen zmeur, coada soriceulului, etc, sa lungesti faza luteala ? Iti doresc bafta sa vina natural si daca nu, sa apara de undeva si "timp" pentru FIV daca doresti sa il faci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

va si eu pe toate si va urez week end placut si productiv

Sa facem ceva pentru Barbye!
Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

MirelaV
pupicei pe burticei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Sorinush,imi pare atat de bine ca te "revad",insa imi pare tare rau pt vestea proasta!te pup dulce,dulce

Flori
Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sorina7 spune:

Floricel dragutz, multumesc mult si te pup ...ce mai faci tu ? ma bucur sa te "vad", imi era dor de tine !

Mergi la inceput