Bebelusi de ianuarie-februarie 2006 (110)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oachi_79 spune:

Din nou eu. Cum vedem si noi capitolele din urma? Ca de la 105 e pauza la clubul scutecelor. Se poate modifica ceva?

Oana si Razvan-Stefan (13.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

IOANA unde a postat Bianca? Eu am cautat si nu vad nicaieri

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> 2 ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Chiar ma intrebam si eu ce Bianca. ca nu am vazut nici o Bianca pe aici in afara de mine

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Ceau fetelor!
Mama, ce frumos se misca in patru labe Alain si Tibisor...bravo lor! A mea doar in picioare vrea, nici gand sa mearga de-a busilea, ce naspa. Diana in fiecare zi schimba silabele, zau asa, parca le exerseaza: ieri cu baba, beee si vava, azi de dimineatza, papa, apa si tata.
Cu mama nici o sansa, eu mai sper, parca a zis ieri amam...dar se poate ca urechea mea dornica sa se fi inselat.
AnaM, pozele Dianei nu le-am sters cum am promis...sunt inca pe yahoo photos in contul comun. Din pacate acum nu mai am vechiul computer, e la reparat, asa ca toate pozele sunt la Bucuresti acum..
Am auzit si eu teoria cu laptele de vaca e pt vitel, dar am si dubii in privinta asta, Deea, cred ca stii ca in secolele trecute cele care erau ferite de boli si aveau un ten ca spuma erau laptaresele...lucrul acesta se gaseste mentionat de multi cronicari.
Eu beau cam un litru de lapte pe zi, pasteurizat, si vreau sa spun ca mi-e mai frumos tenul decat inainte de asta, cu tot fumul care il bag in mine..
S-a trezit bebele, va las!
Ingrid S si Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

A postat Bianca? unde, ca nu vad?

J si Carla-saurus Rex (05.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Ingrid Eu sunt tare fericita ca merge puiul in 4 labe. Taaaare mult mi-am dorit. Si cand renuntasem sa sper, a inceput fii-miu sa mearga. De abia astept acum sa-l vad cum patruleaza prin casa, dar momentan e sfios si merge doar prin camera.

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)

poze Tiberiu , www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete , www.dropshots.com/annasebe" target="_blank"> filmulete2
tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Fetelor imi cer scuze pentru mesajul anterior. Mi-a papasat iar Razvan pe diverse taste si am scris mesajul aici in loc sa-l trimit PM si dupa ce am vazut tampenia mi-a restartat compu..........
Era vorba de Bianca(Ayumi), prima mamica din secta noastra. Am rugat-o sa mai intre pe la noi ca ne e dor de ea.

Ioana si www.babiesonline.com/babies/r/razvan%5Fgabriel/" target="_blank">Razvan (03.12.2005)
www.dropshots.com/T_Ioana" target="_blank">


"Viata trebuie traita asa cum este pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

IOANA ce scuzeee? ai vrut sa postezi altundeva si ai nimerit aici?

Atunci transmite-i si de la noi sa mai vina pe aici!
MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> 2 ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Raportez:63,2 kg......mai, ce o fi cu mine de nu slabesc?!!! Si ieri am baut doar jumate din cantitatea de lapte batut si am mancat vreo 250 gr de carnita......
Abia astept ziua de maine sa pap o omleta cu ciuperci si cascavalca asta poftesc de luni

Ioana si www.babiesonline.com/babies/r/razvan%5Fgabriel/" target="_blank">Razvan (03.12.2005)
www.dropshots.com/T_Ioana" target="_blank">


"Viata trebuie traita asa cum este pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

AnaS, numai sfios nu mi s-a parut dragutzul de el..., tare mult imi plac cum misuna prin casa, poate si Diana va merge asa, mai bine mai tarziu decat nicodata.
Mira, bebelusii sunt mai sensibili la laptele de vaca, eu tot aud la femei mai in varsta din jurul meu, ca le-au dat de la 3 luni lapte de vaca si n-au patit nimik etc, ma dispera teoria asta. Noroc ca acum traim alte vremuri, avem si posibilitatea de a alege.
Ioana, o sa caut alte cereale, ca pe astea nici gand. Parca i-a placut ceva cu grau si lapte de la Nestle, poate imi amintesc de care erau.
Fug, ca mi-a venit bebele de la plimbare...15 min a stat afara si este inghetata toata.
Ingrid S si Diana

Mergi la inceput