FIV 89

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns musete spune:

Moni, eu am fost la echo pe 30.10.2006 si mi-a reperat un singur puiut! Luptatorul lu' mama!
Eu, am numai ganduri nasoale. Cica, ar fi normale depresiile...
In fine, pana pe 15 , simt ca innebunesc. vreau sa ma conving ca e totul ok!
Pupic, Musete7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Bravo Musete, ai mare grija de el. Sigur puiutul tau nu vrea o mama cu depresii .

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MRL spune:

LA MULTI ANI! Mihaelelor si Gabitelor!
LA MULTI ANI! tuturor fivoaselor!
va pup dulce!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amely spune:

La multi ani sarbatoritilor cu nume de Sfinti Arhangheli Mihai/Gabriel si petrecere frumoasa Cat despre cadou... sper sa primiti ceea ce asteptati toate, adik... 2 okisori frumosi si cate o burtik mare!

Lachi, dulce fata...

MOana, oricand! intalneala, vreau sa zic... cu o singura conditie, sa le luam si pe Sheri si pe Lachi si sa papam ceva bunnnn de tot...

Fetelor, sunteti in gandurile mele cele mai calde... fiecare reusita ma umple de bucurie si fiecare esec ma intristeaza de parca al fi al meu... dar de fiecare data imi zic: va reusi data viitoare, curand! STIU ASTA!



"Mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate..."

Pozici cu noi

"Pentru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472" target="_blank">BARBYE- una dintre noi! Trebuie sa ajuti!"

My baby development

Poze cu bebe

12+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Meda, eu am scapat de candida cu mycosyst si ovule de pimafucin. Mycosystul este cam scump dar cu o tableta am scapat de ea. Cand voi lua anitbiotice voi lua si un mycosyst.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

la ET va trebui sa bag cateva zile doxiciclina. daca iau si mycosyst o fi ceva? sa nu fac candida.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medamaya1 spune:

Monica, merci frumos, eu nu am candida, am ureaplasma pozitiva, iau trat, si vroiam un med, ceva sa asociez cu antibioticul sa nu o dau si in candida.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Dana, eu am avut FSH 12.4 , si iata-ma ! dr meu de la Szeged a zis ca pt el si pt FIV e ok , ba chiar, la asemenea valoare, n-am mai fost suspecta de suprastimulare ca data trecuta, cand am avut FSH 8 sau 9.
Dasha, iubita, nu te ingrijora, ca nu inseamna neaparat ca nu-i bine! stai in pat cuminte si nu te stresa!
Puiramy, eu stau in pat mai mult, mai ales dupa Utrogestan (min. 2 ore), din casa am iesit mai rar, recunosc, dar mi-e teama sa nu racesc sau sa ma obosesc prea tare! macar pana mi se confirma la eco ca e totul ok.


Imi vine si mie randul... /Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Meda, unde ai facut analizele pentru ureaplasma si mycoplasma?Le-ai facut din secretie sau din sange?
Pentru sot trebuie analiza de ureaplasma si mycoplasma din secretie sau din sange sau nu trebuie deloc analiza asta pentru el din moment ce o fac eu?

Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Lachi, asta numai dr. iti poate spune. Si ar fi bine sa intrebi sa nu faci o prostie. Eu am fost super incantata de mycosyst ca am scapat repede de ea. Cu siguranta il intreb si eu pe dr (la anul cand dau de el ) ce recomanda in acea perioada.

Monica

Mergi la inceput