Aveti o rochita neagra?

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

Eu inca visez la rochita neagra perfecta ... Nici nu-s mare amatoare de facut cumparaturi, si de obicei renunt repede, chiar daca n-am gasit ce-mi trebuia. Am tot citit despre rochitele voastre si multe dintre modelele pe care le-ati descris mi s-au parut super! Nu se supara nimeni daca fur idei, nu?

Lia S24

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mady23 spune:

Eu am o rochita neagra pe care am purtat-o cand am fost nasa si sunt supermultumita de ea si acum cu atatea kg dupa nastere inca imi vine bine si e si acopera si eventualele aripioare.E destul de sexi pt ca are spatele gol acoperit doar de niste snurulete , decolteul destul de pronuntat si cade lejer pe solduri .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalici spune:

Si eu am 2 rochitze negre.
Mi se par elegante. Mai mult cred ca asortate cu o pereche de papuci si poseta de aceeasi culoare (chiar si o curea in acelasi ton),(spre exemplu auriu sau rosu, in cazu meu), sunt ceva desosebit, si emana un stil aparte.

Pacat insa ca eu nu le-am gasit in ro, si cam toate rochiile elegante (de seara care le am) le-am cumparat de peste granitze, pentru ca aici nu am gasit nimic care sa-mi placa (simplu si clasic).

eh asta este. Bine ca le-am gasit.
o vara frumoasa,
madalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petra spune:

Am mai raspuns pe acest subiect ca am rochii neagre , dar azi ma bucur ca le am, pentru ca azi merg la o cumatrie si una din rochiile mele negre m-a scapat de mers prin magazine si cautat ceva de imbracat mai de o ocazie. Am apelat la rochia mea negra favorita si i-am pus un sal foarte frumos mov deschis, pe care o sa-l prind smecher cu un trandafir negru . Si gata !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dacia spune:

Sunt frumoase rochiile negre,ne fac mai suple si sunt elegante.Am si eu doua
Ar fi fain sa punem poze fiecare cu stilul ei de rochie si cele care n-au sa fuga repede sa-si ia

poze cu noi:
http://uk.pg.photos.yahoo.com/ed/danielbarbuta/my_photos_handler

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinsonia spune:

Trebuie sa-mi probez rochita mea neagra, acum ca am slabit 12 kg.
Chiar daca nu am ocazii sa ies, ma duc sa o probez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns YLARI spune:

Fetelor, eu pentru nunta fratelui meu nu ma puteam hotari pe care sa o cumpar, pusesem okii pe 2 rochite negre superbe... nu chiar asa de simple, ca eu sunt asa, mai inzorzonata de felul meu (mama imi zice uneori ca seman cu pomul de Craciun, hihihi....) si le-am cumparat pe amandoua. Le-am purtat pe amandoua la nunta fratelui meu, ca deh, nu ma puteam hotara, le-am raspurtata de atunci, le-am imprumutat pe la prietene, ce sa va zic... o nebunie. Si in toamna trecuta mi-am luat una neagra... aproape simpla... si pe aceea am purtat-o deja la o nunta si un botez... Deci, sunt o "abuzatoare" de rochite negre!!!

YLARI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns batool67 spune:

Am mai multe nu una. Le ador.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliana_2007 spune:

mie imi place negrul foarte mult,am si eu rochite negre.am avut o perioada cand purtam numai negru si nu pt ca ma face mai supla pt ca la 1,68 avea intre 54 si 57 de kg deci nu era nevoie de ceva care sa ma faca mai nu stiu cum dar asta este culoarea care ma face sa ma simt mai bine,mai stapana pe mine si mai eleganta.





http://community.webshots.com/album/559366008aXVlYm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANKUTZA79 spune:

Hop si eu cu rochita mea neagra(care o iubesc tare pentru ca am facut-o impreuna cu mama mea dupa un model dintr-o revista si am purtat-o la majorat)Ehe e ceva vreme de atunci da o mai pastrez inca


http://tt.lilypie.com/65H9p3.png

Mergi la inceput