inselata

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

quote:
Originally posted by amyra

am pus cap la cap toate minciunile spuse de "ubitu'"......arata binisor gagica avand in vedere ca avea doar 15 ani...

nici noi nu ne intalnim in pat...

va pup pe toate


icbranzei



Ceeee? Doar 15 ani?
..in locul tau ma duceam la tata-su sa-i zic sa-si trimita odrasla la scoala si nu in paturi de barbati cu copii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goldi spune:

Amy, cred ca ar fi indicat sa lasi ipochimenul in plata Domnului, pana nu te trezesti si cu politia la usa pentru corupere de minore!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

discutam cu sotul meu de treaba asta...zicea ca n-are importanta varsta celeilate....(fiind minora e si mai grav).....el se intreaba cum poate"sotu'" sa vina acasa si sa-si pupe copilu stiind ca inainte fusese cu pustana???nu-l mustra constiinta???
bb nostru are 6 luni dar e cel mai important lucru...mai ales ca nu e roza situatia dintre voi cred ca ar fii bine sa clarifici acum ce vrea....si ce vrei tu in primul rand......
si bafta in luarea unei decizii de viitor

de Alex SUPERSTAR (8 mai 2006)
POZE
www.dropshots.com/arleena" target="_blank">Filmulete1 www.youtube.com/profile_videos?user=arleena79" target="_blank">Filmulete2
nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Acum trebuie sa ma faci sa inteleg mai bine situatia ta , dupa cum vad tu ai numai 17 ani asa scrie in profilul tau, sotul este de aceasi varta cu tine? Si nu inteleg faza cu suntem impreuna de 6 ani.
Te-ai mutat cu el cand aveai 11 ani?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Amyra, fara sa fac discriminare pe baza de etnie/nationalitate etc., esti cumva de etnie rroma? Ca poate asa se explica faptul ca ai "sot" de la 11 ani...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Vad ca te-ai speriat si nu ne mai raspunzi ,nu am pus atitea intrebari ca sa te judec,durerea este mare cand esti inselata la orice varsta, dar trebuia sa sa stim daca este vorba de un adult sau un adolescent pt ca este mare diferentza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kamelika spune:

referitor la varsta:cand setezi varsta si alea-alea,uneori este nu se salveaza corect!!!!am patit si eu si tot 17 ani aveam ...nu ca nu mi-ar conveni.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saddie spune:

Intr-adevar varsta din profil nu e intotdeauna corecta. La mine scrie 14 ..... siiiigur ca da!

www.tickercentral.com/view/76xc/1.png" target="_blank">Slabesc,slabesc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabgabriela spune:

Confirm si eu ca desi am incercat de mai multe ori sa-mi setez varsta , de fiecare data aparea 17 !asa ca , acum sunt...."fara varsta"!!

Si romi de 17 ani casatoriti de la 11 ,in fata calculatorului???!!!Am dubii serioase.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amyra spune:

nu.... s-a setat gresit cred...am 26 de ani,iar el 28.iar bb meu se numeste antonio si are 8 lunishoare si 4 dintisori:))
nu m-ati terorizat cu intrebarile imi cer mii de scuze dar am fost in mari discursuri cu sotul si nu am mai avut cum sa stau cu voi.

va multumesc ca sunteti alaturi de mine si ma sustineti dar in continuare nu stiu ce sa fac...e din ce in ce mai nervos,mofturos...si logic...nimic din ce fac eu nu-i convine.

copilul il iubeste enorm de mult si de fiecare data cand il vede e foarte vioi.

problema cea mai mare este ca daca renunt la el nu am cu ce bani sa intretin copilul pentru ca nu m-a lasat sa-mi depun actele pentru ajutor,iar eu nu am lucrat niciodata(evident din vina lui)....


iar el ar vrea sa i-a copilul,avand in vedere faptul ca are dovezi ca il poate intretine...un salariu net de 35 mil lei,o casa+ mai multe terenuri de vanzare....

cam cat la suta ar avea dreptul sa imi ia copilul?

eu nu am lucrat niciodata,parintii nu au conditii iar venitul lor este o pensie de 4,5 mil pe luna...


sunt disperata....el zice ca am stat 6 ani cu el pt partaj....

nu este asa...daca mi-ar promite ca nu mai face asa ceva macar de dragul copilului nu as renunta niciodata la el.



nu pot sa zic ca am fost o persoana care nu-i satisfacea toate capriciile,dinpotriva....era cel mai rasfatat om de pe pamant...spalat,calcat,aranjat,mancat la timp,etc

dar se pare ca pustoaicele sunt mai valabile decat o sotie credincioasa....


cu respect,va pupic...mai am putin si inund tastatura....

Mergi la inceput