PSIHOLOG IN GALATI?

PSIHOLOG IN GALATI? | Autor: mamescu

Link direct la acest mesaj

Cunoaste cineva un psiholog in Galati sau un cabinet ca atare?Eu am tot googlit si nu am gasit nimic aici.Cel mai aproape era in Braila,dar nu ma ajuta,caci e pentru cineva care nu se poate deplasa pana acolo.


Irina

________________________
Binecuvantata cu suflet pereche-R. si cu un scop luminat in viata-Tomas Cristian,asteptand un bebelus in ianuarie.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

Psiholog sau psihiatru?
Daca e vb de psiholog...la noi la serviciu vine periodic o Domnisoara psiholog....ESte o persoana cu care poti discuta orice..care e foarte amabila....si foarte priceputa.De la ea am aflat ca nu tb sa ajungi la psihiatru pana nu treci intai pe la psiholog.Numai un psiholog evalueaza situatia si apoi daca e cazul,recomanda psihiatrul.
Daca te intereseaza sa discuti cu Domnisoara respectiva,aflu numarul ei de telefon si ti-l comunic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamescu spune:

Multumesc ,chiar te rog sa imi transmiti prin privat!


irina


Binecuvantata cu suflet pereche-R. si cu un scop luminat in viata-Tomas Cristian,asteptand un bebelus in ianuarie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

ma interesez azi....si-ti transmit pe privat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamescu spune:

Korina draga,imi pare rau ca te presez,dar copilul prietena mea chiar are o oarecare urgenta,caci copilul cu problema este mare-27 ani- si nu e o varsta cu inocenta in gandire.Nu te supara te rog!Am vrut doar sa fiu sigura ca nu m-ai uitat.Multumesc pentru tot!


Binecuvantata cu suflet pereche-R. si cu un scop luminat in viata-Tomas Cristian,asteptand un bebelus in ianuarie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Irina, o sa-ti raspund eu la presiuni...Corina a trecut in acest we printr-o perioada f dificila, asa ca te rog sa ai putina rabdare. Nici la serviciu nu s-a mai dus. Sunt convinsa ca atunci cand va trece peste acest moment iti va raspunde cu placere la cererea ta.
Iti multumesc pentru intelegere in numele ei.


Liliana& Andra-Maria

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Ti-o recomand cu caldura pe dna. Sandrina Mindu. O sa-ti transmit numarul ei pe PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

Scuze..ca nu am putut raspunde..am avut un deces in familie..si nu am mai avut timp de nimik...a muurit bunicamiu.
Pe psiholoaga care o stiu eu o cheama Fuica.Nr pe privat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamescu spune:

Fetelor,multumesc mult pt ajutor,dar mie imi scrie la mesaje private ca nu am nimic.Daca a-ti putea pe mail (irinatodireanu@yahoo.com)ar fi super,daca nu eu va inteleg si va multumesc oricum!Mai ales tie,Corina draga!


Binecuvantata cu suflet pereche-R. si cu un scop luminat in viata-Tomas Cristian,asteptand un bebelus in ianuarie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Eu ti l-am trimis deja de ieri pe emailul din profil.
Fuica a lucrat cumva la personal la CFR inainte?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamescu spune:

Multumesc,Vilma!Eu am uitat ca am adresa veche la profil.


Binecuvantata cu suflet pereche-R. si cu un scop luminat in viata-Tomas Cristian,asteptand un bebelus in ianuarie.

Mergi la inceput