propunere moderator - Gabbriela

propunere moderator - Gabbriela | Autor: light

Link direct la acest mesaj

Nu stiu daca mai e loc pentru inca un moderator, insa, vazand activitatea Gabbrielei pe forumul nostru, inclusiv, cea de la Atelierul Piticilor, ma tot gandeam de ceva vreme incoace ca ar fi buna de moderator. E in permanenta pregatita cu tot soiul de sugestii si idei bune, vad ca ii ajuta pe noii veniti cu diverse linkuri si ajuta la tot ce inseamna inbunatatirea imaginii forumului. Nu stiu daca mai sunt si altii ca ea, eu am remarcat-o deoarce fac parte din aceeasi categorie de mamici, de 2002 si lucrand impreuna cu ea la Atelierul Piticilor, am descoperit ca stie o multime de lucruri si in plus vad ca e la curent cu o multime de informatii legate de forum. Ce sa o mai lungesc mult, se pare ca ar fi un bun moderator prin tot ceea ce fac pentru forum.Dupa cum am zis, ma gandeam de mult timp la asta, insa am vazut ca i-a mai trecut cuiva prin cap, aici:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=86607Si zic hai sa fac propunerea.Ce ziceti?


fara drept de semnatura

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clayhanger spune:

Iti dau dreptate cu tot ce zici despre ea, eu mereu aveam impresia ca este moderator, dar ma uitam, vedeam ca nu e, si ma miram .

Sa vedem acum niste lucruri: se pot face propuneri aici / sunt luate in considerare / e loc de un nou moderator (personal nu vad de ce nu ar fi) / ce doreste si ea .


Fashion is a form of ugliness so intolerable that we have to alter it every six months. - Moda este o forma de uratenie atat de greu de tolerat incat trebuie schimbata la fiecare sase luni.
Oscar Wilde

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Da, da si eu eram sigura ca e moderator. Poate va fi

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)

asa crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisuca spune:

Ma bag si eu ca musca-n lapte, dar vreau sa o sustin pe Gabbriela, pentru ca stiu ca isi dedica foarte mult timp acestui forum si ii place mult. Chiar zilele trecute a facut un site cu informatii despre scaunele de masina pentru copii si era incantata ca informatiile de acolo urmau sa fie preluate pe DC.
Deeeeci, sustinere totala pentru mamica-activa-Wonder Woman Gabbriela.


P.S. Sunt aici din 2004 si apar ca nou-venit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris1iana spune:

total de acord

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

si noi votam pentru!!!!

Gabbriela este o sufletista si mereu interesata de ceea ce se intampla pe DC.

SUCCES, Gabbriela!

Nevia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erik spune:

si eu sunt de acord cu propunerea voastra, pe mine m-a ajutat mult cu poezi, cantece si materiale didactice pt copiii, mi s pare super pregatita in domeniul asta si cred k e persoana potrivita!bafta multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dora78 spune:

Si noi suntem de acord!!!!

Dora, mami de Ami -- 6 ani - 12 februarie 2006
I'm the best, so "beep" the rest!
Amelia mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theodora spune:

O.K.
Sa imi spun si eu parerea!!!
Desi am lipsit doi ani de pe forum,ca activitate,intram des si mai citeam...Gabriela nu e de acum de asa mare folos pe dc ci de la bun inceput...sa nu uitam,cei mai vechi,ca practic,daca nu ma insel,ea e cea care ne-a pus in ordine...sa zic asa...e a fost prima care a inceput sa faca voluntar liste la toate topicurile....liste cu copiii,liste cu web,liste cu date de nastere...unde e o intrebare sau o nedumerire...ea e mereu acolo cu o vorba buna si o mana de ajutor...deci,DA daca ma intrebati,si eu sunt de acord!

--------------------------------------
Happy 2 be back! www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=188&cid=999" target="_blank">POZE IN ALBUM

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Moi aussi! Unde se voteaza?

Mergi la inceput