O surpriza frumoasa

O surpriza frumoasa | Autor: Lemoni

Link direct la acest mesaj

Am plecat de acasa cu 17 ani in urma ,am trait in doua continente.
Amintirile pe care le aveam cu cei mici ,ma refer la inregistrarile video erau toate in sistem european.Poate am neglijat si nu le-am transferat nici dupa 10 ani de stat in canada,dar sotul meu mi-a facut ieri surpriza sa mi le aduca pe dvd.
Doamne ce bucurie,am plans si am ras cat este de minunat sa-ti vezi copii mici ,sa retraiesti nasterea si sa iti ti copilul la san.
Nu am uitat niciodata aceste lucruri ,cine poate sa uite asa ceva dar sa vezi dupa atitia ani cum eram fiecare ,noi tineri iar ei niste dulceti de baietii care nu stateau nici o clipa in loc.
Au ras si ei de poznele pe care le faceau de limba straina pe care o vorbeau si care acum nu prea mai intelegem mare lucru,
este ceva minunt.
Un singur lucru regret si vreau sa va dau un sfat, regret ca nu am filmat mai mult , va rog daca aveti timp luati camera in mana in fiecare zi sau saptamina amintirile acestea vor ramine pt todeauna .
Sunt foarte sigura ca le veti privi cu placere peste ani.
Sa auzim de bine.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alba spune:

Da Lemoni,asa vom face....merci de sfat

Alba,mami de Darian (7 ani) & Cassian (1 anisor)

http://fotoalbum.web.de/gast/corinastella/Cassian



"Intreaga suferinta din lume apare din dorinta egoista de fericire doar pentru sine.
Intreaga fericire din lume apare din dorinta de a-i face fericiti si pe ceilalti."

Mergi la inceput