asa ceva nu se mai poate

asa ceva nu se mai poate | Autor: codruta_grg

Link direct la acest mesaj

Va rog frumos (inca "a 3-a" oara) sa inchideti cele 2 conturi pentru ca vreau sa uitlizez unul din mailurile date acolo pe contul meu. La acest cont: codruta_grg am un mail dat care e al sotului meu. Este exasperat de mesajele primite (cum ca am primit mesaje noi, etc).
Va rog frumos inchideti conturile care vi le-am tot trimis.
Multumesc.

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)

asa crestem noi

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

E mult mai important sa inchideti conturile celor care scriu multe si care fac proteste, etc. decat cele 2 care le cer eu pe care nu e scris nimik din 2003....hmmm, hmmm...of, of, mai, mai..
In continuare nu primesc raspuns...

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)

asa crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

codruta_grg, ai scris PM la Admin si la desprecopii cu ce cont vrei sa inchizi si ce cont vrei sa ramana, sa fie info clara care inchizi si care nu?

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Tine aripioara asta, voinice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Eu cred ca iti tin toate conturile drept exemplu' sa vada si ailati ca nu e nici o sfaraiala sa ai mai multe. dimpotriva! numa' bataie de cap






Tonul face muzica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

scuze pentru intarziere. am inchis cele 2 conturi.
sincer nu pot sa inteleg cum primeai mesaje de pe celalalte conturi-pentru ca, tehnic, acest lucru nu este posibil. dar ma rog.

cu bine




Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
NOU:www.supereva.ro

Mergi la inceput