ce nu va place la el?

ce nu va place la el? | Autor: monalac

Link direct la acest mesaj

e drept ca nimeni nu e perfect ,dat totusi,uneori ne vine sa ne luam campii cand observam ca jumatatile noastre fac anumite lucruri.....de ex,pe mine ma enerveaza la sotul meu ca nu recunoaste niciodata cand greseste,ca nu duce niciodata gunoiul din proprie initiativa si ca e la fel de irascibil ca si mine si ca at cand ne enervam,parca suntem nebuni...pe voi ce va enerveaza la ei?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dara spune:

Mie...cicaleala!!! Taca-taca, taca-taca, taca-taca etc etc etc...

Dara si Darisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Sincer,al meu e perfect ...........haaa singurul lucru care ma enerveaza este intirzierea lui, mereu pleca pe fuga in ultimul minut, multumesc lui dumnezeu ca am locuit in acelasi bloc si aveam intilnirile la el sau la mine acasa altfel sigur nu aveam rabdare sa-l astept ,dumnezeu a avut un plan.......
Uff si ala mic seama cu el si tare imi e frica ca o sa piarda autobuzul de scoala mereu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nadia1976 spune:

Al meu ma enerveaza ca lucreaza prea mult la servici si ajunge acasa obosit si uite ca nu mai terminam casa... ca-mi pare rau sa-l bat la cap sa mai faca si acasa, asa ca daca e f obosit sau fara chef, il las in pace. Dar macar si el face la fel; daca vede ca n-am chef sa fac ceva sau sunt obosita, ma lasa-n pace.



Impotriva banarii lui Jocelyn si impotriva abuzului pe DC!!!

"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte."

"Fereste-te de a da sfaturi. Problema e prea grea si raspunderea prea mare."
Titu Maiorescu.


http://ca.pg.photos.yahoo.com/ph/vreausatevad/album?.dir=/7f73re2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grodear spune:

cateodata este pea calm si in loc sa ne certam, ma cert singura...hai ca am glumit. Pe mine nu ma enerveaza nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adrianai spune:

ma enerveaza ca e prea incapatanat

WARNING: I have an attitude and I know how to use it!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Impulsivitatea.

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NinaR spune:

Este foarte incapatanat si uneori foarte naiv are incredere in oameni necunoscuti

Nina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danavasile spune:

Incapatanarea ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

al meu e cicalitor din cale-afara. La fiecare chestiutza tre sa comenteze, sa critice. Nik nu-i facut pe placul lui. Asa ca...il las pe el sa si le faca cum are chef. Dar asa ma scoate din sarite cateodata...
A, si ar mai avea ceva: el nicodata nu este vinovat! Toate se intampla doar din cauza mea. N-ar recunoaste, sa-l picur cu ceara.
Ar mai fi...dar ma opresc aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


- n.lucruri urgente de terminat iar el butoneaza telecomanda
- "piscina" pe care o produce in baie dupa fiecare dus
- nu stie unde ii sunt lucrurile
- mereu in fuga,mereu in intarziere


Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput