mesaj catre un cont inchis

mesaj catre un cont inchis | Autor: ardeiash

Link direct la acest mesaj

buna ziua!
am si eu o intrebare: daca am trimis un mesaj catre o persoana care si-a inchis contul.. eu primesc vreo avertizare... sau doar astept?? ca acum am vazut ca persoana careia i-am trimis un mesaj.. am citit la d-voastra.. si-a inchis contul..
multam

s-auzim numai de bine! si

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns joxy spune:

Poate ca PM-ul s-a transmis OK, dar persoana respectiva nu are cum sa-l mai citeasca. (sa intre cu nick-ul respectiv)

Cu respect,
G.

www.siteaudit.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Nu prea cred, este un caz particular. Se va verifica.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

pai da.. eu l-am trimis.. persoana respectiva nu l-a primit si nici nu -l va primi vreodata! dar eu nu am de unde sa stiu ca are contul inchis. abia ieri cand am intrat aici , pur intamplator , am citit cateva nume de conturi inchise .. printre care ai al personaei careia i-am trimis eu mesajul.. dar asta pur intamplator! ma gandeam ca ar fi bine daca ar exista un mesaj care sa te avertizeze .. ca nu mai ai cu cine sa vorbesti.. si ca astepti degeaba..

multumesc

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

poti sa duci la lista membrilor:
http://forum.desprecopii.com/forum/members.asp
tastezi numele si vezi ca cele inchise au un lacatel in fata.

Oana_B
I love pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

1. Da, cred ca este o idee buna sa existe acel reply de mesaj "undelivered message" cum s-ar spune.

2. O lista cu conturile inactive nu va exista pentru ca nu are sens. Oamenii vin, oamenii pleaca, este firesc, nu este nici un motiv pentru o astfel de evidenta. Ocupa si asa foarte mult arhiva.

Ok multumesc pentru semnalizare si idee.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

Multumesc.. intr-*adevar am verificat si are un lacatel in fata!!! of..

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput