Bebelusi de ianuarie - februarie 2006 (101)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miri_mik spune:

dragele mele fete, eu abia acu vad c anu imi era activat PM si nu pricep de ce, ca doar cu moderatorii pe pM ma povesteam si parca si lui gio i-am trimis mesaje. parca si altora, da nu conteaza.
doritoarelor de carte le spun simplu: nu fac cartea publica pe net pentru ca pur si simplu mai cred c ao carte se citeste tolanit pe spate , cu nasul intre coperti si nu cu click pe mouse:)

asa ca doritoarele mele: szaboali, silvi2005, asteryaro, maraki, giova, denisam, bee si mirela70 - cam pe voi v-am citit ca ati vrea s-o cititi, am sa va rog sa-mi trimiteti adresele pe mail. am sa o rog pe mama sa va puna la posta un exemplar. nu e mare, dar e "grea" si e o carte despre viata:) mai mult nu va zic, ca va stric surpriza.

nu stau mult cu voi azi ca mi-e un rau de vad stelute sclipicioase roata capul. ma duc sa ma intind. pupici si astept vesti de la voi:)

muuuah!



miri_mik, fericit mamik si bebe bruno, pestisorul auriu (28.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasol spune:

miri-VREAU SI IO CARTEA,PLS,CA M-AI FACUT TARE CURIOASA,CA MAI AI LA DISPOZIE 2 NU? PANA LA 10 AI ZIS

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gogosica_lu_solo/my_photos
anasol si david-andrei(06.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri_mik spune:

daca sunt doritoare, facemd erogare de maimulte, dar deocamdata au confirmat doar silvi2005 si anasol. poate si asteryaro ca vad ca tocma primesc un mesaj de la ea:)

miri_mik, fericit mamik si bebe bruno, pestisorul auriu (28.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Am intrat si eu 2 minute ca am hranit bebeul si acums e joaca linistit in patut. Sunt f obosita ca azi am bucatarit toata ziua, supa mi-a iesit f buna dar Alain n-a vrut sa manance din ea, chiar m-am suparat. Era cat pe ce sa imi termin traba in bucataria dar s-a trezit el mai repede asa ca n-am mai apucat sa fac maioneza pe salata de beuf pe care am facut-o, cand vine tati o sa o fac si pe aia.M-am apucat sa mai citesc si ecva franceza ca a trecut f mult timp de cand n-am mai facut-o si vreau sa ma inscriu la Centru Cultural Francez la niste cursuri si trebuie sa dau un test.
Canda, ma bucur ca sunteti bine, pupici si bine ca poti intra mai des.
Toanca, felicitari pt dintisor.
Denisa, eram prin zona.Bine ca v-ati distra asa frumos, astept pozele, pupici Emmei.
Giova sper sa gasesti sa iti cumperi, pe net nu am mai vazut ca am cautat azi.Intamplator cautand altceva am dat peste ele odata.
Miri, multumesc frumos, abia astept sa ma pun pe lectura.
Despre mezeluri eu va zic ca n-am de gand sa-i dau deocamdata, ar fi culmea sa manance doar mezeluri si lapte, nu am incredere in ele.Cnd va fi mai marisor si va manca si el de toate ii voi da si mezeluri dar deocamdata nici vorba.Azi mi-a mancat niste mar copt+scortisoara si branzica fagara, vreo 10 lingurite cu pacaleala.....
Fug sa ma joc cu bebe ca da semne de plictiseala....s-a obisnuit sa stea agatat de mine toata ziua, nu-i bine ca trebuie sa se invete sa se mai joace si singurei, trebuie sa gasesc o cale sa-l dezobisnuiesc de asta.
Silvi si bebe Alain 19.01.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Am uita sa va spun ca mi-am spurcat cura cu niste carnita de curcan daca nu sta Moni cu bota pe mine...vad ca nu-mi iese.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LunaNoua spune:

Miri, numai daca mai poti si nu e deranj mare, trimite-mi si mie cartea, te rog. N-am mai primit de mult o carte, si e un cadou tare frumos. Si vreau sa iti multumesc de pe acum pentru gestul pe care il faci. Multumim

Ah.. si eu .. ca proasta.. am uitat sa te si felicit pentru aceasta realizare. Felicitari !!!!!!!!! .. si la mai multe !!!

Deea
Ce e mic, ROZ cu doua puncte bleu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Miri Mik, si eu, si eu! Ti-am trimis e-mail! Merci!

J si Carla-saurus Rex (05.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasol spune:

miri-multam frumos-un gest f frumos din partea ta

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gogosica_lu_solo/my_photos
anasol si david-andrei(06.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri_mik spune:

fetelor,ma cam emotioneaza drept sa marturisesc entuziasmul vostru. sper doar sa fie o carte pe masura asteptarilor! orishicum pot sa spun ca eu sunt mandra de ea:) deci... cu draga inima:)

si ca sa va fac curioase, ma mai apuc de una, dar inf ranceza. poate totusi o voi traduce si in romaneste, si e vorba despre... a fi mama:) - asta in cea care urmeaza s-os criu. prima... nu va zic ce e:)hihihi

miri_mik, fericit mamik si bebe bruno, pestisorul auriu (28.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

mi-a picat Iarina din pat mi-au venit aia cu geamul si am pus-o pe pat o secunda pana sa deschid usa si pana am ajuns eu la usa s-a si aruncat de parchet.Deci avem 2 aterizariu la activ...

miri_mik ti-am trimis si eu un e-mail...multumesc frumos

ali
albume IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 7 luni

Mergi la inceput