The best of aug-sept-oct 2004 (121)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Salut! si cu buna seara la toata lumea!

LiliaToma pare interesanta trusa de doctor!Si eu ma gandeam sa-i cumpar o astfel de trusa la Stefan, dar sta la rand dupa flex si surubelnita electrica ca daca nu cumparam macar surubelnita riscam sa ne sparga gresia din bucatarie cu una adevarata din dotarea lui tati.
Carticica cu ferestruici e super!Eu una o recomand la toata lumea! al meu copil a invatat foarte multe din aceasta carte o avem de anul trecut de prin decembrie cred, nici nu mai stiu...dar inca ne mai uitam la ea chit ca am fost nevoiti sa mai lipim cate o fereastra la loc

daniver31 sa-ti traiasca flacaul!!!La multi ani si multa sanatate!

O seara placuta in continuare si sa auzim de bine!

Ana, mamica lui Stefan de 2 ani si....

ne jucam de-a cresa
ne jucam de-a pompierii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_si_Doru spune:

La Multi Ani! Mihai Daniel multa multa sanatate, bucurie, curaj, putere si numai bine!
Daniver sa-ti traiasca baiatul!


Sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Salutare si de la noi,

Noi suntem bine, super rasfatate de bunici si matusa (si nasa de botez) lu' mami.Ii rasfatam si noi cat putem, adica ii plimbam sa mai vada cate ceva din Olandika noastra.Alma nu merge la cresa pana pe 25 cand pleaca ei spre Ro, iar eu am concediu sapt asta.
Lilia, merci de compliment. Nu e ce am planuit eu, dar tot nu m-am lasat si pana la urma tema tortului a fost "motocicleta accidentata pe sosea".
Mirela, pozele sunt la "Hobby/creatii culinare" la pozele de pe yahoo.
Vreau sa felicit din suflet toti piticutii sarbatoriti in ultimele zile si sa le urez o copilarie cat mai fericita!Imi cer scuze pe aceasta cale ca nu am facut-o la momentul potrivit sau nu pt fiecare in parte
Sper sa reusesc sa revin maine seara cu ceva poze cu "tarancuta" Alma (i-a adus mama costum national din MM, facut special pt d-ra).Pupici tuturor,

Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma,poze noi,si mai noi,cele mai noi,nou-noute,
poze yahoo


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

LA MULTI ANI!
ANA LARISSA si
ALEXANDRA CRISTINA


Nina Nu am spus ca e vorba de tine fiindca nu stiam daca vrei si oricum, cine a vrut sa inteleaga a inteles ca tu esti cea cu ajutorul ca doar ne cunoastem cu toatele de atata timp (sau, ma rog, majoritatea)!

Raluca, mami de Ioana - Alexandra
casatoria civila, burtica si Dodolina piticuta pana la 8 luni, poze noi
poze si mai noi
nanusha la 2 ani
nunta si luna de miere
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52035" target="_blank">POVESTEA BEBELINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Vreau sa va doresc toata fericirea din lume tuturor sarbatoritilor nostri scumpi!!!

Chiar daca intru f rar acum, ma gandesc la voi si mi-e taaare dor de vremurile cand vorbeam de multe ori pe zi, cand ne povesteam fiecare cuvintel invatat sau fiecare isprava noua a puiutilor.... Din pacate timpul este mereu prea scurt pt a face tot ce ne dorim... dar eu tot o sa ma gandesc la voi mereu, chiar si daca sunt atat de scumpa la vedere.
Noi suntem tot in perioada de acommodare cu cresa, mai plangem, am inceput sa dormim acolo si sa fim mai putin posesive, eu cu serviciul, incercam sa ne obisnuim....
Va pup pe toti!!!!!!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mada spune:

salut gagici,
naty si patrice ati fost ffffff frumoase si elegante si rochiile, mi-au placut la nebunie.Iar printesele, pe primul loc evident.
naty, am impresia ca Nanusha nu te-a prea lasat la biserica in pace?
patrice, super masiian cu caer ati fost, totul are un aer retro, fff frumos!
lilia multa sanatate Ameliei si bucurii multe!
eliana, crista gravidutele ce face cum sunteti?
oo e baiat mare Andrei! 16 kg!
revin ca nu mai pot scrie acum

Mada,un om. Cu frica lui Dumnezeu si Ilinca Teodora 22 sept 2004
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anielas spune:

LA MULTI ANI sarbatoritilor nostri scumpici

Se pare ca toate suntem prinse cu treaba, ca foarte rar mai scriem.
Eusunt cu dorul meu de pui..mai e putin si vine acasa..si mie groaza ca e asa frig in casa ca am racit si eu si Stefu..poate se indura de noi si dau drumul la caldura.

Va pupic si sa aveti o zi frumoasa si cat mai calduroasa

Ania & Inutza (23 oct 2004)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59135" target="_blank">Inutza-sufletzelul nostru minunat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristia spune:

La multi ani sarbatoritilor acestor zile!!

Oana sa-ti traiasca baiatul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bozo spune:

Apropos de greutate, al meu de la categoria grea...dintotdeauna (avea capul ca o bilutza ), am ajuns sa ii numar coastele. Are 90 cm si 13 kg imbracat. In vara avea vreo 14 kg si ceva, dar a slabit cand a avut virusul ala la burtica, si de atunci nu a mai pus deloc. Acum un an avea 12 kg... Se gandeste la spatele meu


http://photos.yahoo.com/turcanlaura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniver31 spune:

Va multumesc inca o data fetelor pentru urarile de bine ptr puiul meu....si deasemenea va doresc si voua si puiutilor vostrii tot binele din lume si multtttttttaaa sanatate!
Eu am inceput munca ...imi este tare greu fara Danny...el este ok ca sta cu mama mea si o iubeste mult...dar cand ma vede ca vin acasa ....fuge in bratele mele si ma pupa mult mult...e un dulce!cel mai greu o sa imi fie cand voi incepe tura de noapte...aia e de groaza dar ...speram ca totul va fi bine!
Azi am fost si eu cu Danut la dr ca a inceput sa tuseasca si sa ii curga nasucul ...si un pic de rosu in gat .....si l-a si cantarit are 12,5 kg si 90 cm....asa ca Laura...tinem aproape!
Nu prea mananca....este tare neastamparat....dar e un copil normal.....cu vorbitul stam putin mai rau(cam puturos!)dar...o sa vb el.....
in rest totul bine....a venit seful si nu prea vrea sa ma mai lase la calc....trebuie sa ne jucam

Va pup dulce pe toate si pe toti puiutii mici si ......sa auzim de bine!

Mergi la inceput