La ce va ganditi cand cititi...

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danavasile spune:

eu cred ca este o greseala daca numarul nu se afla in agenda telefonului.
si eu am mai primit astfel de mesaje si chiar ma amuzam cu al meu ... deci nu mai fii asa pesimista
sau ...verifica mai profund si vezi ce gasesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

verifica mesajele trimise.
acolo poate fi raspunsul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

sint telefoanele astea smechere cu agende de telefon ascunse...parolate...yo zic sa dai sms sa vezi ce raspuns primesti. numarul de telefon il stie sotu" si noaptea la 0300 de"l scoli din pat...nu trebuie sa fie in agenda ca dovada.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

Eu intr-un timp primeam mesaje cu "Iarta-ma sotul meu drag! "..si au continuat zile intregi..pana cand m-am enervat si i-am zis tipei respective ca nu-s sotul nimanui!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyblue spune:

quote:
Originally posted by Adrianai

Dar totusi ce cautai in telefonul lui?

WARNING: I have an attitude and I know how to use it!




da' ce conteaza ce cauta...pana la urma? prea multa virtuozitate din asta strica...de fapt vb aia, cine cauta, gaseste...:))

_

Babyblue va pupa pe toti!!

"Sunt doua pacate principale din care toate celelalte pacate se nasc: Nerabdarea si Lenea."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisimuky spune:

Multumesc de mesaje, pentru moment, acum o sa incerc sa raspund la cativa dintre voi. In primul rand, iti multumesc Babyblue, esti super simpatica "De ce sa nu dorm eu noaptea... mai bine sa nu doarma nimeni de crizele mele" ; Artemis, ipoteza ca ar avea leg. cu serviciul cade pt. ca sotul meu e propriul lui sef, are afacerea proprie ; Isabela, m-am gandit si eu ca poate o fi o greseala, un mesaj destinat altcuiva si ajuns din intamplare pe tel.lui insa ce-mi da de gandit e ca mesajul e de la sfarsitul lunii august si alaturi de el mai "stau" vreo 3 pe care le considera el importante ; ma gandesc ca daca ar fi fost o greseala l-ar fi sters, nu e logic ce spun ? Guestus - ora primirii mesajului - 22,37 ; Adrianai - doreai sa stii ce cautam in tel lui ? - dovezi, normal, pt. ca in ultima vreme se poarta total aiurea, e distant, e ca si cum as trai cu o persoana pe care nu o cunosc, s-a schimbat radical si nu-mi pot da seama ce e cu el, desi l-am intrebat daca are pe cineva neaga vehement insa comportamentul lui spune altceva. Ca "addagio" va mai spun ca a cunoscut pe cineva de sex feminin cu care face asigurari, asta in afara "serviciului" sau si imi spune ca n-a mai vazut-o de 2 saptamani si ca l-ar fi sunat tipa ( care e si ea maritata, cu doi copii ) si cand i-am verificat telefonul SURPRIZA de fapt, el o sunase pe ea. Intrebari ?

Mamica de nazdravan Rares si cu al doilea .
http:community.webshots.com/user/giuliab20

Good things last forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada2001us spune:

hallo!
Ma bag si eu inseama,vezi daca poti sa citesti desfasuratorul la telefon,si daca au fost facute convorbiri catre acel numar sau mesaje trimise,atunci te lamuresti pe deplin,daca nu ce mai bun prieten este asteptare,detest chestia cu verificatul telefonului,dar daca totusi trebuie atunci o facem,cam diabolic dar asta este
Fiecare palma luata,pe alte cai e data,fiecare palma data,o iei de 10 ori o data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clover spune:

Esti insarcinata, el se comporta ciudat, mesaje inexplicabile si minciuni.

2+2 fac 4 si probabilitatea sa fie nimic e mica. Vezi cum poti afla adevarul in functie de personalitatea lui. Si fa-ti albumul privat ca cine stie ce agenta de asigurari lectureaza pe aici.

Si nu in ultimul rand pastreaza-ti calmul.

You asked me if I'm happy. This is a difficult question. The problem with happiness is that you don't know when you have it. You remember it. Ask me in another ten years. Maybe I'll be able to answer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Chiar nu ai nevoie de stres in perioada asta, daca vrei sa mergi mai departe pentru a afla adevarul trebuie sa o faci metodic:
1. Daca poti, obtine desfasuratorul de la telefon; depinde daca e abonamentul pe numele lui sau e pe firma, in orice caz incearac mergand personal la serviciul clienti, cu femeile insarcinate sunt mult mai intelegatori
2. Daca vrei sa suni pe nr respectiv cel mai bine e sa nu o faci personal deoarece ar putea sa-ti recunosca vocea, o prietena ar fi mult mai indicat sa sune.Daca suni tu, ideea cu recomandarea de la banca e f buna.
3. Butoneaza-i telefonul sotului in fata lui sa vezi ce reactie are.Spune-i ca iti place modelul si vrei sa iti iei si eu, intamplator....ajungi la mesaje si il citesti si pe acesta. E f important ce spune si ce reactie are, mai ales.
Cel mai important e sa nu te framanti degeaba, daca te hotarasti ca o lasi balta nu te mai preocupa iar daca vrei sa afli ce s-a aintamplat actioneaza urgent.Nu e bine sa te necajesti si sa ai ganduri negre ca ii transmiti bebelasului starea ta. Tinem pumnii sa fie totul bine si sa fie o greseala de numar...
Silvi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


pai daca el nu-si aminteste e de bine, nu crezi?

mie mi se pare o chestie insignifianta sa trec la banuieli, anchete, chestionari,etc.


"If you talk to God, you are praying; If God talks to you, you have schizophrenia. If the dead talk to you, you are a spiritualist; If you talk to the dead, you are a schizophrenic."

Mergi la inceput