hartuire?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lyvya spune:

Buna.
Am o veste buna,zic eu.Nu s-a mai intamplat nimic.De fapt la ultimul curs chiar nu m-a bagat in seama.Adevarul este ca si eu m-am "ascuns" in spatele unui baiat mai inalt si nu mai putea sa ma vada.
Sper sa-i treaca :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianatele spune:

hmm, asta nu e o veste buna, nu inseamna nimic.
daca i s-a pus pata, n-o sa-i treaca repede. dupa parerea mea, ca o fosta victima a hartuirii la job, ar trebui sa il IGNORI, sa-i dai buna ziua numai daca te intalnesti fata in fata cu el, sa fii cat mai nevazuta la orele lui, sa-ti inveti cursurile k lumea si vei scapa cu fata curata. la sfarsitul anului (si aici depinde cat de norocoasa esti, intr-adevar) totul va fi doar o amintire urata. CU alte cuvinte, subscriu la parerea danei vasile

Iti urez succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

chiar sunt curioasa despre ce profesor e vorba. Eu am patit-o in anul 1, era un profesor afemeiat pana peste urechi (am aflat mai tarziu ca avea si-o amanta printre studentele mai mari, cu toate ca presupun ca avea si nevasta acasa), care aproape ma picase (mi-a dat 4-5 la examen, desi lucrarea era de 9); de fapt asta era strategia, pica o gramada de tipe, tu care stiai ca ai facut bine la test (mai ales ca era grila) te duceai sa faci contestatie si el incepea sa-ti faca avansuri. Nu stiu ce naiba o fi vazut la mine, ca' nu eram nici pe departe miss la vremea aia (nu ca acum as fi ), cert e ca eu m-am dus prima sa fac scandal (a precizat ca cele care au 4-5 si nu vin sa discute cu el, o sa ia 4 in final) si atunci a-nceput domnu meu cu propunerile care de care mai batatoare la ochi. In fine, nu am picat in plasa li, chit ca eram un car de draci, intr-un final am recorectat lucrarea impreuna si mi-a dat 8 (desi era de 9, repet, era grila si n-avea cum sa fie subiectiv), dar dupa ceva taraboi. AM iesit de-acolo plangand si le-am speriat si pe restul fetelor care asteptau sa intre (mai ales ca eram atat de nervoasa ca n-am fost in stare sa le spun nimic pe moment, multe nici n-au mai avut tupeu sa intre).
Daca vrei numele profesorului, ti-l dau PM. E real ce s-a mi intamplat, din pacate, si la fel de reala e si viata lui extraconjugala, cu amante schimbate anual! Insa povestea mea e veche (aproape 10 ani), nu stiu daca e vorba de acelasi profesor.

Mickyyy si cele 2 fete cucuiete: Malina Ioana (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34545" target="_blank">31.03.2004) Daria Maria (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58164" target="_blank">22.06.2005)

Mergi la inceput