Inchideti sau nu contul?

Inchideti sau nu contul? | Autor: codruta_grg

Link direct la acest mesaj

De ce la unii le inchideti si apoi le deschideti contul. Eu v-am rugat sa incgideti 2 conturi care chiar stau aiurea pe acest site, dar nu ma bagati in seama. Si inchiderea de cont dureaza la fel de mult ca si deschiderea unui cont sau postarea pozelor (la galeria eroilor)?
Macar raspundeti-mi ca nu mi le inchideti sau spuneti-mi, ca am trimis de vreo 2 ori mail cu contul si aprola care vreau sa le inchid la cerere.

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)

,

asa crestem noi


www.euroski.ro" target="_blank">SCOALA SKI
www.parinticlujeni.ro/" target="_blank">parinti clujeni

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

din cate stiu eu...mirela si florin sunt in luna de miere...asa ca va mai dura putin....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Bun, dar atunci de ce apare scris la subiectul Conturi inchise la cerere mesaje datate recent?

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)

,

asa crestem noi


www.euroski.ro" target="_blank">SCOALA SKI
www.parinticlujeni.ro/" target="_blank">parinti clujeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

scrie si PM si e-mail la desprecopii si vor inchide contul, in ordinea in care vor primi mesajele si in functie de timpul liber care il au.
rabdarica


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Pentru Barbye - una dintre noi...ajuta si tu!
Tine aripioara asta, voinice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

No vezi, au inchis alte conturi..numa pe cele 2 solicitate de mine nu.
Oare nu ati primt nimik nici pe mail si nici PM?

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)

asa crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

quote:
Initial creeata de codruta_grg
Si inchiderea de cont dureaza la fel de mult ca si deschiderea unui cont sau postarea pozelor (la galeria eroilor)?



Te consoleaza daca iti spun ca eu am trimis poza pentru galeria eroilor acum 2 ani si inca nu a aparut?

Nu certati copiii cand viseaza!
Impotriva banarii lui Jocelyn.


Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lu.more spune:

Ma faceti sa zambesc. Imi amintesc ce mandra eram de fii-mea, ce frumoasa mi se partea cand am trimis si eu poza. N-a aparut niciodata. Avea, cred, 9 ani si jumatate. Acum are 12 ani si jumatate si nici ca-mi mai doresc sa apara la vreo galerie. Asta ca sa ma aflu si eu in treaba.

........................................
Impotriva banarii lui Jocelyn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

Pentru ca suntem urate si ne taram


Nu certati copiii cand viseaza!
Impotriva banarii lui Jocelyn.


Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

No, e clar....oricum de la galeria eroilor ne-am luat gandul ca nu ne mai incinta sa aparem. Phuai..o gramada de timp. dar sunt care au trimis pozele si au aparut la catev asaptamani (stiu concret )
Dar eu nu inteleg de ce nu imi raspund (am mai trimis si alte intrebari-fara raspuns)

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)

asa crestem noi

Mergi la inceput