E mai mic decat mine!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

....pai v-am zis..la noi sunt mai mult de 4 ani..si e superrrrr.Nici nu vreau alt barbat.Sotul meu e cel mai cel!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


Nu e nici o problema daca nu te deranjeaza pe tine personal.

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

Bunica mea era mai mare cu 4 ani decat bunicul. Si au avut o casnicie minunata. Ce-i drept, bunica a tinut in secret "amanuntul", stia doar familia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mia. spune:

Subscriu: aproape 6 ani diferenta...sintem de 8 ani casatoriti, doi copii.Nu-mi fac probleme deocamdata, eu zic ca nu se vede inca diferenta, sa vedem dupa 40 ani cum o fi? Importanta e iubirea intr-un cuplu.

www.lucavasile.go.ro" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia105 spune:

Buna buna...

Hop si eu .....Am si eu doua exemple in familie ...

Primul nu prea fericit si anume ..bunicii materni ...bunica era mai mare decat bunicul cu 3 ani ...ma rog nu au fost ffff fericiti ... din cauza lui ..alcoolic..dar ea l-a iubit ENORM

Si al doilea unul ffffffffff fericit ...Fratele meu are o realtie de 6-7 ani( a trecut atat de mult ca nici nu mai stiu cat a trecut) cu cea mai buna prietena a mea ...ea este mai mare ca el cu 9 ani ..ea 34 el ( a facut ieri) 25...au tinut relatia lor secreta ptr ca familiile noastre ( except me) erau fffffffffff apropiate( ea cu tatal ei sunt nasi de botez a fiului meu cel mare ) si s-aui temut ca vor fi judecati si se va reactiona fff urat din ambele parti ....asta pana anul trecut.....spre surprinderea mea ai ei au reactionat fffffffff bine( genul de omaneni fffff conservatori si cu principii vechi...dar care il iubesc fff mult pe al meu frate )..insa mama nu o va accepta NICIODATA, desi a fost ca o fica ptr ea pana mai acu un an ......motivul cel mai important VARSTA .
Anyway ...un singur lucru este cel mai important...si anume faptul ca ...desi au trecut peste ffffffffffffff multeeeeeee si grele impreuna sunt la fel de indragostiti ca in prima zi ...iar eu nu pot sa fiu decat fericita ( si un pic geloasa ) pe realtia lor frumoasa ....Eu cred ca nu conteaza varsta ...sincer fratele meu la 25 de ani e multt mai matur ca unul de 35 ...e un tip clasa 1 ..si nu o zic ca doar ptr ca e fratele meu si il iubesc enorm ..o zic din tot sufletul ..tare as vrea ca baietii mei sa fie macar pe jumatate ca el ...(cu mici exceptii dar nu exista perfectiune)..mi-as dori ca domnul din dotarea mea sa fie atat de matur ca el ( desi are dublul varstei lui si e mai copil si decat fi-su care face in martie 2 ani de zic mereu ca am 3 copii nu 2)...
Depinde ffffffffffff mult de persoana ....unii sunt imaturi si la 80 de ani ..altii is maturi si cu capul pe umeri de la 18 ani ...Dragostea e dragoste si e oarba chiar daca Ea e mai mare sau El e mai mare cu N ani...important e sa o recunoasteam si sa ne bucuram de ea ptr ca dragostea adevarata nu se gaseste la orice colt de strada ..sa fi-ti iubite chiar si de un domn mai tanar daca va face fericite ..nu luati in seama gura lumii ..ci VOCEA INIMII..ptr ca viata e scurta si merita traita din plin


Cu drag,

Va dulce si va dorim tot binele din lume si MULTA SANATATE!

Alessia, Benny (02.03.05) si Sebastian (16.01.98)
Specialii 2005 ,Poze de pitici voinici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Eu am ratat ca am barbatul de-o seama cu mine 39 de ani, dar daca divortez vreodata m-am hotarit sa-mi iau doi mai mici probabil ca o sa caut 2 de 20 de ani sa fim pe aproape.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piticutz spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Si la noi in familie eu sint a' batrina. Sint cu 6 ani jumate mai mare decit sotul meu. Si ne intelegem bine, si avem 2 copii minunati. Si el este cel care a meritat, nu primul, cu 2 ani mai mare decit mine, care a divortat la sfatul mamei lui!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns okusan spune:

dragele mele hop si eu si eu sunt batrinica fata de sotul meu cu 5 ani dar am o relatie minunata,in fiecare zi ma indragostesc de el e dulce rau(poate dau in diabet daka nu am grija cu atata dulce)dar sincer asa este!am fost casat. cu unul mai mare ca mine cu 5 ani era !ne am divortat dupa un an cauza!si sa recasatorit cu cea mai buna prietena a mea mai mare decat el cu 5 ani ce ia unit?binenteles.sa le fie de bine ,eu una sunt foarte happyasa ca nu conteaza varsta,
ps:dar nici diferenta prea mare ex:columbeanu,ca rad si cainiinumai bine ptr toata lumea!

okusan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_a spune:

Nu cred ca varsta are vreo importanta!
Si eu am o prietena cu sot mai mic cu 9 ani decat ea! Pe langa faptul ca se cunoaste varsta (fizic vorbind), nu se inteleg si de altfel nu s-au inteles niciodata - dar nu cred ca tine de varsta... sunt firi total diferite: el impulsiv si ea foarteee ingaduitoare; imi pare rau pentru ei si pentru relatia lor, sincer nu as fi rezistat, insa este viata lor si ei asa o vad impreuna!! Dar nu tine de varsta!! Tine de bun simt, de respect si de iubire!!!

Mami si www.babiesonline.com/babies/n/nasturica" target="_blank">Ioana nasturica

Mergi la inceput