Minciuni/Mituri despre Strainezia (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

mda.. eu am sperat ca o sa va amuze :-) pe mine clar m-a amuzat.

dar tot as vrea o confirmare sau infirmare: chiar platesti apelul chiar daca cel pe care il suni nici macar nu raspunde? platesti si mesajele SMS primite?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

quote:
Originally posted by Eliza5

pe mine clar m-a amuzat.


...si pe mine...
quote:
Originally posted by Eliza5
dar tot as vrea o confirmare sau infirmare: chiar platesti apelul chiar daca cel pe care il suni nici macar nu raspunde? platesti si mesajele SMS primite?


...si eu...


www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iileana" target="_blank">see details

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

S-a inscris cineva la loteria vizelor?

Monica
http://community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
http://www.dropshots.com/maraki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

quote:
Originally posted by Guestus

Razboi US versus Ro ...asta e


Sau mai degraba USRO versus RORO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrienne12 spune:

Rahatelul asta de mesaj pe care l-ai primit tu a mai fost dezbatut pe acest forum acum vreun an cred... asa ca nu ma mai repet. Oricum cred ca locul lui e la Un ochi ride altul plinge, pt. ca e banc bun.Oricum am aflat din surse sigure ca Mircea Cartarescu vrea sa emigreze in SUA la anul. Asa ca trimite-i si lui mesajul asta; poate se razgindeste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mia. spune:

In Canada platesti intr-adevar la mobil si cind primesti apel dar daca tu suni si celalalt nu raspunde nu se plateste nimic. Pe mine bateria ma tine o sapt. si nu mi-am luat cel mai tare de pe piata ci mai degraba modest.
Eu aici, in Canada) n-am vazut lume atat de inculta cum se povesteste pe acest topic(ca l-am tot citit de curiozitate), ce-i drept n-am lucrat , am fost doar la scoala, unde e alt mediu poate.
Tot ce se zice in acest email este in mare parte adevarat dar nu neaparat si rau..depinde de cine priveste lucrurile...Ca exceptie, pot sa spun ca in orasul in care locuiesc eu(mic) lumea se distreaza in weekend din plin( iarna toti merg la ski si la patinoar), pt ca sintem aproape de statiuni montane, iar vara se dau cu barcile pe lac; 2-nu toata marfa e de proasta calitate, cea scumpa e de calitate..3- electronicele sint ieftine(repet- in Canada) si nu neaparat de proasta calitate, noua nu ni s-a stricat nimic pina acum si avem casa plina..( a uitat sa precizeze cel cu emailul ca daca duci lucrurile inapoi-indiferent ce- la magazin ti le primeste fara prea multe comentarii; intreb daca acelasi lucru se intimpla si in Rom?

www.lucavasile.go.ro" target="_blank">Poze

Mergi la inceput